30 sierpnia 2015

Kolejny koncert Violetta Live w Polsce?

Nasz blog, jak i sama redakcja bardzo chętnie pomaga innym Vilovers w akcjach na twitterze lub innych portalach społecznościowych. Blog Violetta 2 Polska postanowił zawalczyć o kolejny koncert Violetta Live w Polsce. Obsadzie zawdzięczamy bardzo dużo, wiec dlaczego by nie pomoc? W rozwinięciu znajdziecie informacje na ten temat. Warto się przyłączyć i wesprzeć już działających fanów serialu! Zapraszam!

Każdy blog czy z opowiadaniami, czy informacyjny , strona na fb, twitterze poświęcone Violetcie niecha napisze na ten email tylkovioletta@gmail.com, więcej w rozwinięciu.


Choć byli już w naszym kraju  wiele z nas nie tylko nie mogło zobaczyć obsady Violetty, ale także są tacy, którzy czują niedosyt wrażeń. Jest to oczywiście zrozumiałe jeżeli choć raz poczuło się tryskającą z artystów energię podczas wykonywania utworów. Potrzebujemy jeszcze jednego koncertu i jeżeli wszyscy damy z siebie wszystko i pokażemy, że razem możemy więcej i wszystko jest możliwe być może zwołamy obsadę ponownie do Polski. 


Potrzebna jest pomoc każdego. DOSŁOWNIE KAŻDEGO!!!! TAK JESTEŚ POTRZEBNY I TY BARDZO! Każdy kto prowadzi bloga, lub stronę na facebook'u, lub twittera,albo np. ask czy kanał, proszę odezwijcie się do mnie, a co najważniejsze skopiujcie ten post na swoją witrynę internetową (czyli właśnie blog, czy coś innego).


SZCZEGÓŁY

Akcje, która będzie dosłownym spamem rozpoczniemy w ten piątek tj. 28.08.15r. od godziny 10:00 do samego wieczora, a nawet przez kilka dni. Nie możemy się poddać. Mamy 2 podstawowe cele:

Być w trendach na TT przez co najmniej kilka dni! Z hashtagiem #ViolettaLiveComeToGdańskInPoland oznaczajcie Disney Polska i Justynę Bojczuk :)
 Już teraz dajcie RT pod moim twitem, aby doszedł do większej liczby osób!

ABY DOJŚĆ DO TRENDÓW ZNÓW PODBIJAMY TWITTER Z TYM HASHTAGIEM O 17
30.08 NIEDZIELA GODZINA 17 !!! ROZGŁASZAJCIE!!


I to najważniejsze, aby bardzo dużo osób, błagam musi was być kilka tysięcy, prosiło organizatorów o ten koncert wystarczy ze swojego maila napisać przynajmniej raz na Neil:
info@livenation.pl

ZACZYNAMY WSZYSTKO OD PIĄTKU!

I skopiować ten tekst:

Szanowni Państwo!
Jak wiadomo w naszym kraju zorganizowano kilka koncertów Violetta Live. Odbyły się one w Łodzi, Warszawie i Krakowie. Hale, na których te wydarzenia miały miejsce były przepełnione. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. Na pierwszy koncert biletów zabrakło już godzinę po rozpoczęciu sprzedaży. Gdy dowiedzieliśmy się o kolejnych, w Warszawie i Krakowie, radości nie było końca. 22 sierpnia 2015 fani Violetty zapełnili cały stadion narodowy. Było to wielkie przedsięwzięcie, lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz zwracamy się do Państwa z bardzo ważną sprawą. Warszawa, Łódź i Kraków to miejsca znajdujące się na południu lub w środkowej części Polski. Przez to rozmieszczenie spektakli wielu ludzi z północy nie mogło pojawić się na koncertach. Jako zgrani fani razem komunikujemy się dzięki portalom społecznościowym i wiemy, że tysiące z nas nie mogło ujrzeć największych idoli, chociaż ci byli w kraju, gdyż i tak dzieliły ich setki kilometrów. Wielu z nas nie mogło być na Violetta Live tyko przez koszta jakie wiązały się z podróżą przez całą ojczyznę. Miasto jakim jest Gdańsk byłoby idealnym rozwiązaniem. Jest to piękne miasto, które posiada warunki na to aby odbył się tam koncert. Znane gwiazdy jak np. Rihanna miały tam swoje występy. Zwracamy się z prośbą, aby artyści z serialu Violetta podczas trasy nazywaną Violetta Live powrócili do nas na chociaż jeden koncert. Prosimy o wsparcie i pomoc w spełnianiu marzeń. Cała sala byłaby spokojnie zapełniona, gdyż naprawdę tysiące osób pragnie być na takim wspaniałym spektaklu. Pozdrawiamy!


Wystarczy, że wkleicie i wyślijcie to na podane adresy. 

Pamiętajcie o rozgłaszaniu tego. Nasz jeden blog nie da rady, potrzebujemy was z każdego zakątku internetu. Po prostu kopiujcie to co napisałam i spełniajcie marzenia ludzi, którzy naprawdę mieli daleko!

Vilu4ever


Warto przyłączyć się do akcji. Do dzieła Vilovers!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…