7 września 2015

(Recenzja) kompletny nieoficjalny przewodnik "Świat Violetty"


Dzisiaj przychodzę do was z recenzją najnowszej książki z Violetty. Zapraszam :)

Niecały miesiąc temu w empiku pojawiła się bardzo ciekawa książka, mianowicie chodzi o "Świat Violetty". Wiedziałam o niej już trochę wcześniej. Kiedy ujrzałam tą książkę musiałam ją kupić. Już na początku powiem, że książka nie była dosyć tania, ale uznałam, że jest warta swojej ceny.

Zacznijmy od okładki książki. Tradycyjnie widzimy tytuł, pod nim znajduje się dopisek "Kompletny nieoficjalny przewodnik". Nie mogło zabraknąć zdjęć, na których widzimy Tini, Mechi, Lodo, Cande, Jorge i Diego. To wszystko znajduje się na różowym tle w lekko widoczne wzorki.


W środku widzimy zdjęcie Tinity z Juntada Tinistas, a obok tytuł z dopiskiem jak na okładce.


Następnie mamy spis treści. Ta książka to rodzaj "Violettowej Encyklopedii", czyli mamy opisanych wszystkich aktorów, nawet tych, którzy wzięli udział tylko w kilku odcinkach. Oczywiście wszystko jest opisane w kolejności alfabetycznej.


Przy opisach głównych postaci znajdują się zdjęcia, wzorki i wyodrębnione napisy.

Nie mogło też zabraknąć dodatkowych materiałów jak opis filmików Mechi i Lodo.

 Ludmila Cyberst@r

Internetowy mini serial składający się z 8 odcinków, dostępny na oficjalnym kanale Disney Channel Argentyna na platformie YouTube w którym Mercedes Lambre wciela się w Ludmiłę. Pierwszy odcinek został udostępniony 1 czerwca 2012, a ostatni 17 września 2012 roku. W Polsce nie został udostępniony.


Opisana jest postać, aktor/ka grający/a rolę i osoba, która podkłada głos postaci.


Wszystko jest ze sobą idealnie połączone aby tworzyło całość. (zdjęcia, opis, wzorki i dopiski)


Zdjęcia są bardzo dobrej jakości a książka przepięknie się prezentuje.


W książce również pojawiła się Bridgit Mendler. Nawet najmniejszej postaci nie mogło zabraknąć.


Opis Violetty i Martiny pojawił się na końcu książki i jest najdłuższy.


A teraz strona, która mnie rozbawiła, z napisem "Zaprojektuj ich stroje ślubne, Violetta i Leon".
To doskonała strona na kreatywnie spędzony czas.


Szczególnie przy opisie Tini i Violetty są cudowne zdjęcia i grafika.

Zostały tam opisane miejsca, zespoły, porgram "I <3 cie="" i="" jako="" oczywi="" p="" serial.="" violetta="">


I ♥ Violetta to program, w którym znajdziesz najnowsze informacje i ciekawostki dotyczące „Violetty”.
Co tydzień V-Lovers - Wiktoria, Sylwia i Sonia - omawiają wydarzenia z ostatnich odcinków i zdradzają, co czeka was w kolejnych. Rozmawiają też o modzie i muzyce oraz zaglądają za kulisy, aby dowiedzieć się, jak powstaje serial „Violetta”. Nie mogło zabraknąć opisów każdej z płyt. Znalazły się tam między innymi:
"Cantar Es Lo Que Soy" 
"Hoy Somos Mas"
"The Best Of Violetta"
"Gira Mi Cancion"
"Crecimos Juntos"

 

Violetta En Vivo

Od 13 lipca 2013 roku do 3 marca 2014 roku odbywała się trasa koncertowa z bohaterami serialu pod nazwą Violetta En Vivo. Trasa przebiegała przez 13 krajów w Europie i Ameryce Łacińskiej.

 Violetta Live

Drugie tournée rozpoczęło się 3 stycznia 2015 roku w Europie pod nazwą Violetta Live. Trasa obejmie 19 krajów. Aktorzy Lodovica Comello (Francesca), Nicolás Garnier (Andres) i Xabiani Ponce De León (Marco) potwierdzili, że nie wezmą udziału w trasie. 27 kwietnia 2015 roku Ruggero Pasquarelli (Federico) ogłosił, że nie będzie brał udziału w 3 części trasy. 29 marca 2015 roku ekipa serialu zawitała do Polski, gdzie w Łodzi zagrała dwa koncerty. Kolejne przewidziane są w Warszawie i Krakowie.


Ta książka będzie naszą pamiątką, w której opisany jest pierwszy koncert Violetty w Polsce!


Mamy tutaj również miejsce na własne wspomnienia i wrażenia z koncertów w Polsce. Niestety
tylko na wspomnienia z koncertów w Warszawie i Krakowie, na Łódź niestety nie znalazło się miejsca. Ale mamy opisane każdy dzień pobytu obsady w Polonii! Bądźmy dumni, że obsada wspomina te kilka dni w Polsce bardzo dobrze i na zawsze zapamiętają jak ułożyliśmy flagę Polski!


Więc, jeżeli chcecie przelać swoje wspomnienia to możecie to zrobić w tej książce dzięki temu wspomnienia z koncertu i wspomnienia po serialu zachowacie w książce.


Vilu i Tini, Angie i Clara, Leonetta i Jortini... Bohaterowie znani z ekranu, ich związki, aktorzy, miejsca, piosenki, trasy koncertowe, wizyty w Polsce...
Wszystko to znalazło się w tym niezwykłym przewodniku. Nieoficjalnym, a więc obiektywnym, niczego nie przemilczającym. Ta książka to skarb dla wszystkich V-lovers i pamiątka po niezwykłym serialu na całe życie.

Tak prezentuje się książka. moja ocena to oczywiście 10/10. Moim zdaniem to najlepsza książka z Violetty, która dotychczas pojawiła się w sklepach. Możecie ją zakupić tutaj. 
Cena to: 39, 90 zł
Cena nie jest dość mała, ale książka warta kupna. Osobiście polecam ją wam, bo to najwspanialsza pamiątka.

Jak wam się podoba? 

Zamierzacie ją kupić, czy może już macie?

5 komentarzy:

 1. nie polecam tego bloga i kradnie posty innym blogom

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy za komentarz ^_^ nikomu nie kradniemy postów bo jesteśmy pracowite i nie na tym polega pisanie bloga. Jeszcze jakieś uwagi?
   PS: Proszę o podanie linku do bloga, z którego" kradniemy". Chętnie mu się przyjże :)

   Usuń
  2. Chciałabym jeszcze dodać, ze pisanie na moim blogu, ze kopiuje Ci NIE POMOŻE! Jeśli myślałaś, ze nie zorientuje się, ze na twoim" blogu" jest skopiowany post ode mnie, z góry do dołu, jak leci, to twój błąd. Napisałaś negatywny, nie prawdziwy komentarz u mnie, żeby czytelnicy weszli na twojego? Sama podłożyłaś mi się pod nóż. Pisząc właśnie ten komentarz :D

   APELUJE DO WSZYSTKICH MOICH CZYTELNIKÓW:
   Blog http://disneychannepolska1.blogspot.com/ kopiuje posty z mojego bloga oraz bloga disney- all for fans. Sami możecie to sprawdzić. Bardzo proszę o poprawne postępowanie i nie danie się wkręcić :)

   Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…