27 września 2015

Piosenka Diego i Clary już wkrótce!

Za nami już prawie cały wrzesień, na zewnątrz robi się coraz zimniej, a większość osób, które czytają tego bloga zapewne chodzi do szkoły, która zagościła w naszym codziennym życiu na następne 10 miesięcy...


Co innego robi teraz ekipa Violetta Live, która szykuje się do wymarzonych (i jak najbardziej zasłużonych) wakacji, które rozpoczną się zaraz po zakończeniu trasy!
Wszyscy jesteśmy ciekawi jak dalej potoczy się los naszych idoli, co zamierzają robić, gdy ich 'violettowa' przygoda się zakończy...

Mamy już jednak pewne informacje dotyczące kariery Diego Domingueza i Clary Alonso. Otóż tydzień temu na Facebooku Diego ukazał się film, na którym widzimy jak śpiewa piosenkę przy akompaniamencie Pancho.

Piosenka ta została napisana przez Matina Della Nine, kompozytora, który już dawno temu wspominał coś o duecie Clary i Diego. Jednak dopiero teraz możemy posłuchać jej fragmentu( na końcu posta).

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukaże się cały singiel, ale jak Diego napisał, już wkrótce będziemy mogli posłuchać duetu tej ślicznej pary  :)
A propos ślicznej pary, fani Dielari mają ostatnio wiele okazji do świętowania, ponieważ na Instagramie Clary ukazało się kilka uroczych zdjęć z Diego, w tym  pierwsze oficjalne zdjęcie ich pocałunku!

 

Czyż oni nie są uroczy? :)

Gracias mi @panchitocia !!!!Petalo de Sal!!Próximamente con Clara Alonso y producido por @martindellanina
Posted by Diego Dominguez on 20 września 2015

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…