27 września 2015

Jorge podbija internet!

Jorge Blanco, najpierw zdobył serca dziewczyn na całym świecie, a nie dawno podbił również portale społecznościowe. Nasz przystojniak, założył na youtub'ie konto, aby prowadzić video bloga oraz być w kontakcie z fanami. Jego ciężka praca i wkład, jaki włożył w nagrywanie opłaciły się, ponieważ ostatnio artyście przyznano nie małą nagrodę. Dodatkowo, niespodzianka czekała go na instagramie, o czym sam Jorge nas poinformował. Więcej w rozwinięciu posta. Zapraszam!

Kanał Jorge Blanco stal się ostatnio bardzo popularny. Aktor zamieszcza filmy w każdą środę i piątek, a już po godzinie maja one mnóstwo wyświetleń! Co za tym idzie, zwiększa się liczba subskrybentów, czyli osób, które obserwują kanał. Youtube ma swoje nagrody w tej kategorii. Jeśli jakiś kanał będzie miał więcej niż 100 tysięcy subów, wtedy taka nagroda( za 100 tys.) wędruje do założyciela. Jorge również otrzymał takie wyróżnienie! Pochwalił się nim na instagramie:


Jeśli jeszcze nie subskrybujecie kanału Jorge zapraszam: Jorge Blanco Youtube.

------------------------------------------------------------------

Kolejnym internetowym sukcesem aktora jest 1 milion obserwatorów  na instagramie! O tej nowinie Jorge poinformował nas wczoraj po południu. To na prawdę wielki sukces! Jorge jako kolejna osoba z obsady ma na swoim koncie owe osiągniecie. Życzymy wszystkiego co najlepsze, Jorge! Cieszycie się z sukcesu Jorge???

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…