16 września 2015

Violetta Live International Tour


Za nami wspaniałe koncerty Violetta Live, obsada była zachwycona pobytem w Polsce, a Samuel niedługo do nas powróci, ale o tym w innym poście. Zapraszam :)

Jak pamiętacie ponad rok temu do kin wszedł film "Violetta: Koncert", wszystko zostało przetłumaczone na nasz język. Chociaż obsada nie dotarła wtedy do Polski to i tak mogliśmy to przeżyć na dużym ekranie w kinach. W Warszawie odbyło się specjalny pokaz dla fanów.


Czy w tym roku czeka nas coś podobnego?
Niedługo premiera filmów "Violetta The Journey", a także "Violetta Live Internacional Tour".
Możliwe, że jeden z filmów pojawi się na dużym ekranie. Na snapchacie Karola Osentowskiego pojawiło się zdjęcie z dopiskiem "Powrót Leona". Możliwe, że będzie tak jak w przypadku
Violetta: Koncert. Nie wiadomo czy pojawią się materiały dodatkowe, choć mogą być również filmiki z pobytu obsady w Polsce.

 Premiera filmu we Francji przewidziana jest na 25 września. U nas data nie jest jeszcze ustalona. Jeżeli by się udało to moglibyśmy stworzyć akcje i zaprosić obsadę do Polski. Z pewnością Samuel z chęcią odwiedził by nasz kraj.

Co o tym myślicie? Chcielibyście pojechać do kin? A może by obsada przyjechała na premierę?

1 komentarz:

  1. Super! Bardzo chętnie bym pojechała do kina na Violetta Live :)

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…