20 sierpnia 2015

Wyniki KCA Mexico 2015

Wszyscy na to czekali, niedawno ogłosili wyniki KCA Mexico 2015. Chcecie wiedzieć jak poszło naszym fioletowym aktorom ? Zapraszam do czytania. 


Gala odbywa się w corocznie w marcu lub w kwietniu, nagrody rozdawane są w kategoriach: telewizja, muzyka, sport oraz film. Główna gala odbywa się w USA ale niektóre państwa m.in. Wielka Brytania oraz Australia organizują własne gale w danym państwie. Głosowanie odbywa się przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon.

WYNIKI :

Z bólem serca oświadczam wam iż nikt z naszej fioletowej obsady " Violetty " nie wygrał nagrody, choć naprawdę byliśmy już ku wygranej. W kategorii ulubiona aktorka to właśnie Paulina Goto zdobyła statuetkę Nickelodeon, ulubiony aktor : Polo Morin a w kategorii ulubiony serial niestety nasza Violetta nic nie zajęła. Jestem rozczarowana tym, bo nawet Wielka Brytania oddała na nią wiele głosów, także Polska była najmocniejsza. Tą kategorię wygrał serial Hasta el fin del mundo. Niestety nie znam tych aktorów ani serialu. Nie mam pojęcia skąd taki wynik. Możliwe, że głosy były liczone tylko z Meksyku, ponieważ nikt za granicą nie zna ich i wielu innych aktorów oraz serialów hiszpańskich.Jest wam przykro z powodu wyników ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…