21 sierpnia 2015

Cande Molfese - Fans World TV

Candelaria Molfese niedawno wystąpiła w programie Fans World, gdzie prowadzący zadali jej kilka pytań. Z programu można wywnioskować kilka ciekawych i potrzebnych informacji m.in. nowa książka Cande. Zapraszam do czytania. 

Candelaria wystąpiła w programie Fans World TV, jednym z pytań było o związek Ruggelarii. Każdy z nas wie, że oni dogadują się świetnie i mają wspólne pasje. Mimo, że Rugerro jest w Argentynie a Cande teraz w Polsce to i tak jest im świetnie. Zapytali ją o znajomość języków. Czy Rugerro mówi z Cande po włosku ? Odpowiedź  brzmi nie ! Dziewczyna nie umie porozumieć się po włosku. Czy Cande umie mówić po polsku ? Odpowiedź również brzmi nie ! Candelaria nie umie mówić po polsku, na koncertach porozumiewa się po angielsku. Jednak umie mówić trochę po francusku.


ZWIĄZEK RUGERRO I CANDE 

Prowadzący program zapytali Cande o początek związku z przystojnym Rugerro. Candelaria opowiedziała, że początkowo nie zgodziła się na związek z nim. Zdradziła, że aż dwa razy namawiał ją by została jego dziewczyną. Po dwóch próbach Argentyńska aktorka zgodziła się. Spytano ją również o ich pierwszy pocałunek, co ciekawe pocałował ją wtedy gdy ona wyraziła na to zgodę. Bardzo subtelnie. Wspomniała o ich nowym projekcie. Rugerro i Cande zakładają nowy kanał na You Tube pod nazwą Ruggelaria.PREMIERA KSIĄŻKI 

Ostatnią rzeczą o której wspomniała Candelaria to jej nowa książka " Mundo Cande ". W Argentynie powinna ona się pojawić w połowie września. Ja obstawiam 17 wrzesień.Cieszycie się ze szczęścia Cande ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…