10 sierpnia 2015

Diego na premierze filmu" Solo Quimica"


Za kilkanaście dni obsada serialu" Violetta" ponownie przyleci do Polski, aby zagrać 3 koncerty Violetta Live. Aktualnie, aktorzy mają małe wakacje, przerwę w pracy, czas na odpoczynek
 i nabranie sił. Podczas tego urlopu, Diego Dominquez wybrał się na premierę nowego filmu. Oczywiście media do rozpoznały i do internetu wpłynęły zdjęcia z tego wydarzenia. Hiszpan pojawił się sam, ponieważ jak już wiecie, jego dziewczyna Clara Alonso kręci aktualnie film we Włoszech( KLIK). Zapraszam do dalszego czytania, gdzie dowiecie się, jaki film obejrzał Diego oraz jak się tam bawił.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

" Solo Quimica" czyli" Tylko chemia" to tytuł najnowszego, hiszpańskiego filmu. W Hiszpanii cieszy się on ogromna popularnością. Jest to typowa komedia romantyczna. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun film:Diego nie stawiał oporów mediom i chętnie pozował do zdjęć na ściance. Pelen uśmiechu udzielał tez wywiadów. Właśnie.. wywiadów. Ostatnio w internecie krążyła plotka, ze Diego chce odejść z Violetta Live. Ktoś zapytał mnie nawet oto na blogowym asku. W wywiadzie poruszono ten temat. Zobaczcie co odpowiedział Diego:

" kłamstwem jest to, ze chce odejść z trasy Violetta Live. Będę tam ze wszystkimi się świetnie bawił!"...

Tak wiec nie ma obaw, ze Diego zrezygnuje z trasy jak Xabiani czy Ruggero. Będziecie mogli go zobaczyć na scenie w Krakowie i Warszawie!
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

 

 Bezpośredni odnośnik do obrazka

Chcielibyście obejrzeć ten film?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…