9 lipca 2015

Film z Clarą Alonso!

I stało się! Doczekaliśmy się dnia kiedy to jeden członek z obsady fioletowego serialu dostaje rolę w prawdziwym długometrażowym filmie! Clara Alonso, serialowa Angie, od niedawna wspominała o nowym projekcie jaki ją czeka, ale nie chciała nic zdradzać, aż do teraz, ponieważ właśnie dzisiaj do sieci trafił zwiastun filmu, w którym zagra ona główną rolę.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Zwiastun i casting Clari w rozwinięciu.




Film nosi tytuł "Jazmín de invierno" (Jaśmin zimą). Reżyserem jest Santi Talledo. Data premiery jest na razie nie znana.







Clari gra główną bohaterkę o imieniu Caroline. Zwiastun może wydawać się dość hmm... straszny :D
Bardzo możliwe, że będzie to dosyć trudny i poważny film, niekoniecznie dla młodszej widowni.



Poznajecie tego pana? ;) Tak! To Ezequiel Rodriguez, serialowy Pablo! On również zagra w Jazmin de invierno, drugą główną rolę.





A tutaj mam dla Was filmiki, które Clari nagrała na casting.
W tle słychać Diego, który pomagał jej w zagraniu sceny :)

(musicie kliknąć w "Watch on Vimeo")








Jak myślicie, czy Clari poradzi sobie w zupełnie innej roli niż 'wesoła' Angie?
Obejrzycie film gdy będzie dostępny? :)

2 komentarze:

  1. Mam zwał!!! Mój ukochany aktor i ulubiona aktorka na dużym ekranie?! Ja chcę już ten film! Mam nadzieję, że doczekamt się do w Polsce, a jak nie to zawsze pozostaje po hiszpańsku w internecie. Dzięki, że o tym napisałaś. Pozdrawiam, Torres❤❤❤

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…