9 sierpnia 2015

Wywiad: Alba Rico dla Eska.pl

Violetta Live: wywiad z Albą Rico Navarro przez koncertami w Polsce


Alba Rico NavarroKolejne koncerty z serii Violetta Live w Polsce 2015 zbliżają się wielkimi krokami. Z ekskluzywnego wywiadu dla ESKA.pl z Albą Rico Navarro, czyli serialową Natalią dowiadujemy się m.in. o planach artystki po zakończeniu przygody z Violettą i o tym, co gwiazdy show myślą o fanach z Polski.Kolejne koncerty z serii Violetta Live w Polsce 2015 już w sierpniu w Warszawie i Krakowie. Aby umilić czas oczekiwania wszystkim miłośnikom Violetty przygotowaliśmy dla Was zapis telefonicznej rozmowy z serialową Natalią. Alba Rico Navarro w wywiadzie dla ESKA.pl zdradza m.in. swoje plany na karierę po zakończeniu przygody z Violettą oraz ujawnia, co gwiazdy show myślą o Polsce i fanach, których spotkali w Łodzi. 


  ESKA.pl: Jaki wrażenie masz po pierwszej wizycie w Polsce i przed drugą serią koncertów?
Alba Rico: Kocham Polskę! Mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania, bo wiemy, że mnóstwo ludzi z Polski śledzi nas w mediach społecznościowych. Wszystko jednak spełniło nasze oczekiwania, bardzo nam się podobało i nie możemy się doczekać aż wrócimy do Polski. Podczas ostatniej wizyty spędziliśmy też dzień w Warszawie na udzielaniu wywiadów z polskimi mediami. Było bardzo fajnie i naprawdę chcemy już znowu przyjechać. 
ESKA.pl: Czym zaskoczyli Cię polscy fani?
Alba Rico: Podczas wizyty w Waszym kraju byliśmy bardzo szczęśliwi. Byliśmy bardzo zaskoczeni tym, że wielu fanów reagowało na koncercie nawet głośniej niż fani w niektórych krajach z Ameryki Łacińskiej!

ESKA.pl: Co planujesz po zakończeniu Violetta Live? Zamierzasz nadal zajmować się aktorstwem, czy wolisz się teraz skoncentrować na muzyce? Jeśli aktorstwem - to o jakiej roli marzysz? Jeśli muzyką - jaką płytę chciałabyś nagrać?
Alba Rico: Nie jestem profesjonalną wokalistką, dlatego chciałabym kontynuować karierę aktorską. Nie mogę się doczekać ról, które będą prawdziwym wyzwaniem. Chciałabym na przykład spróbować swoich sił w filmowej biografii i wcielić się w postać z realnego świata, stać się tą osobą. W zasadzie oczekuję wszelkich ról, w których będę mogła się wykazać. 
ESKA.pl: Jaki jest według Ciebie przepis na sukces? Co poradziłabyś fanom, którzy marzą o tym, by zostać gwiazdami?
Alba Rico: W zasadzie chodzi o to, aby znaleźć się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Swoim fanom chciałabym powiedzieć, żeby podążali za swoimi marzeniami, bo one naprawdę się spełniają. Spójrzcie na mnie. Nie możecie się nigdy poddać. Na pewno jest ważne wsparcie rodziny, którym ja mogę się cieszyć od zawsze. Chciałabym, żebyście to wiedzieli - marzenia się spełniają!
Źródło: http://www.eska.pl/

Cieszycie się, ze Alba chce kontynuować swoja karierę jako aktorka?

1 komentarz:

  1. super post uwielbiam czytać twojego bloga i kocham violette

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…