1 lipca 2015

Zagłosuj, pokaż, że jesteś fanem!


Niedawno głosowaliśmy na naszych ulubieńców w KCA Mexico, a dziś przyszedł czas na Kolumbię.

KCA to zapewne znana dla was nazwa, co roku odbywa się gala Kids Choice Awards, najpopularniejsza jest w USA, ale to właśnie na gali w Meksyku i Kolumbii pojawią się nasi ulubieńcy. Więc popatrzmy na kogo można głosować!

Na początek oczywiście nie mogło zabraknąć naszego fioletowego serialu, choć serial się skończył to popularność nie maleje. Pomóżmy być może ostatni raz pomóc naszym idolą zdobyć tą nagrodę.
Ulubiony program
Pojawiły się również znane nam seriale.


Co to by była za gala bez naszego Jorge <3 data-blogger-escaped-a="" data-blogger-escaped-cie="" data-blogger-escaped-jedn="" data-blogger-escaped-jednak="" data-blogger-escaped-klikni="" data-blogger-escaped-myszk="" data-blogger-escaped-p="" data-blogger-escaped-tak="" data-blogger-escaped-wiele.="">
Ulubiony aktor


Teraz jedni się zdziwią drudzy będą zadowoleni, że w końcu pojawił się w głosowaniu... Diego Dominguez jako ulubiony czarny charakter/ zła postać, opryszek itp.


Tym razem również możecie głosować przez twittera lub przez stronę tutaj
Do dzieła, pokażmy, że jesteśmy v-lovers!

Głosowaliście już w KCA Mexico?

Będziecie głosować i na tej gali?

3 komentarze:

 1. ja przed chwilą głosowałam i oczywiście zagłosowałam na ekipe violetty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to super, mam nadzieję, że wygrają, chciałabym ich zobaczyć podczas rozdania nagród na gali!

   Usuń
  2. Gdzie można obejrzeć tę galę ?

   Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…