11 lutego 2015

WYGRAJ BILETY NA VIOLETTA LIVE

Z okazji nadchodzących walentynek Disney przygotował konkurs w którym możesz wygrać bilety na Violetta Live !

Aby wygrać należy wykonać kartkę walentynkową dla wybranego przez Was ucznia bądź nauczyciela ze Studia. Możecie wykonać ją w komputerze lub zrobić zdjęcia kartki wykonanej własnoręcznie. Format i technika pracy jest dowolna.
KONKURS TRWA OD 9 LUTEGO DO 15 LUTEGO 2015 ROKU. Prace ślijcie do 15 lutego do godziny 24 na adres :


disneychannel_konkurs@hypermediaisobar.pl Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 marca 2015.

UDZIAŁ MOGĄ WZIĄĆ OSOBY KTÓRE UKOŃCZYŁY 13 ROK ŻYCIA ZA ZGODĄ RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO. Osoby niepełnoletnie muszą wypełnić specjalny arkusz https://disneyfilmy.hypermediaisobar.pl/20150210-violetta/oswiadczenie.pdf  Arkusz należy wydrukować, wypełnić, zeskanować i wysłać mailem. Trzeba mieć także konto na Facebooku z prawdziwymi danymi. 

Wygrać można 4 bilety na koncert VL, który odbędzie się już 29 marca w Łodzi. Miejsca w sektorze A2 (pod sceną) oraz płyty DVD z odcinkami 2 sezonu. UWAGA ! WYGRANA OSOBA ZGARNIA WSZYSTKIE CZTERY BILETY !
Nagrodami pocieszenia dla pięciu osób są płyty DVD.

Regulamin konkursu : https://disneyfilmy.hypermediaisobar.pl/20150210-violetta/regulamin.pdfBIERZCIE UDZIAŁ I WYGRYWAJCIE ! TRZYMAM KCIUKI ZA KAŻDEGO Z WAS :) POWODZENIA Estrella 

2 komentarze:

 1. you just have to make a Valentine card of one of them who goes on trial?
  P.R where you will andbefalde to make the card?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, you only do a card :) I don't understand "andbefalde"????

   Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…