14 lutego 2015

Walentynki z Violettą: Jak wygląda miłość aktorów w rzeczywistości?

Mamy dzisiaj Walentynki, czyli święto zakochanych. Ostatnio napisałam, jak wyglądają serialowe pary z Violetty, a dziś, chciałabym przyjżeć się, jak wygląda to w rzeczywistości. Z pewnością wiecie, że miłość to dość zakazany temat. Dlaczego? Może dlatego, że nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli. Posłużę się tutaj najpopularniejszym przykładem z Violetty. Wiele fanów chciałoby, aby Martina i Jorge w rzeczywistości byli tak dobraną parą jak Violetta i Leon w serialu. Jednak każdy z nich ma już swoją drugą połówkę i nie jest to możliwe. W rozwinięciu posta znajdziecie krótkie opisy wszystkich"par", ale tych w realu. Zapraszam :)


1. Martina Stoessel i Peter Lanzani
Mimo dość dużej różnicy wieku( 8 lat) ta dwójka dogaduje się wspaniale. Tini i Peter pojawiają się razem prawie na każdej imprezie, bez siebie nie robią prawie nic. Obecnie chłopak towarzyszy Violetcie podczas trasy, gdzie razem zwiedzają nowe miasta. Peter powiedział kiedyś-" Nigdy nie byłem tak zakochany". Sądzę, że stanowią zgraną parę, a ich związek przetrwa nawet największe problemy.Bezpośredni odnośnik do obrazka

2. Jorge Blanco i Stephie Camarena
Ta dwójka jest ze sobą zdecydowanie najdłużej. Poznali się na planie filmu,a teraz są parą z wieloletnim stażem. Podobnie jak Peter, dziewczyna towarzyszy Jorge podczas trasy. Nagrywają razem wiele vine'ów oraz pstrykają mnówsto zdjęć. Życzymy im jak najlepiej!


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

3. Lodovica Comello i Tomas Goldschmidt
Poznali się na planie Violetty. Ona- aktorka drugoplanowa, on- producent. Tak wszystko się zaczęło. Między nimi, podobnie jak w związku Tini, jest dość widoczna różnica wielku. Aż lub tylko 6 lat. Mimo to, tworzą na prawdę zgrany duet. Układa im się wspaniale!

4. Candelaria Molfese i Ruggero Pasquarelli
Ta dwójka to nowo odkryta para. Nie dawno oficjalnie ujawnili się fanom. Ruggero przyznał raz, że wcześniej wcale ze sobą nie rozmawiali, a od pewnego czasu Candelaria jest jego dziewczyną! Para razem podróżuje na Violetta Live, więc rozłąka to nie problem. Ważne, by kochali się jak najdłużej!Bezpośredni odnośnik do obrazka5. Clara Alonso i Diego Dominquez
Ta dwójka również poznała się na planie serialu. Są razem już kolejny rok i mają się wspaniale. Choć czasami muszą się rozdzielać- Diego jedzie na VL,a Clari ma swoje zajęcia, to łączy ich ogromne uczucie. Kiedy Clarita przebywała w Rzymie, gdzie kręciła drugi sezon" Bloga kulinarnego Angie", kochany Diego przyjechał do stęsknionej dziewczyny. Tak samo zrobiła Clara, odwiedzając aktora podczas VL. Są wspaniali :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka Bezpośredni odnośnik do obrazka 

6. Mercedes Lambre i Xabiani Ponce de Leon
Oni również znają się z planu Violetty. Pozostaje jednak pytanie, czy nadal są razem? Ona we Francji, VL, a on w Nowym Yorku. Czy taka odległość nie zaszkodzi? Moim zdaniem, jeśli utrzymują ze sobą kontakt to nie. W każdym razie szalona Mechi pasuje do Xabiego idealnie :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

To już wszystkie pary, któe urodziły się podczas trwania Violetty.
 Macie swoją ulubioną???


2 komentarze:

  1. Extra i Bardzo Fajny Post Dziękuje Że Dzięki Tobie Dowiedziałam Się Wielu Rzeczy , Szczególnie Tego Że Candelaria i Ruggero Są Razem . Naprawde Dziękuje Że Dzięki Tobie Dowiaduje Się Tak Dużo Rzeczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To było super wreszcie ktoś napisał o clarze i Diego i o Candelari i Ruggero

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…