14 lutego 2015

"Mi Piace!" Ruggero Pasquarelli

Kariera przystojnego Włocha, grającego postać Federico, ukochanego Ludmiły we "Violetcie" nabiera coraz szybszego tępa. Aktor w tej chwili uczestniczy w trasie Violetta Live wraz z resztą obsady, lecz we Włoszech jego fanki szaleją na punkcie nowej książki "Mi Piace!", której premiera odbyła się 3 lutego.

Przejdźmy od razu do sedna, czyli zobaczmy jak prezentuje się książka Ruggero.


Na okładce książki widnieje oczywiście postać Rugga, z tytułem "Mi Piace!" co w języku polskim oznacza "Lubię to!". Pod spodem jest napisane: "Come conquistare un ragazzo (come me)" czyli "Jak zdobyć faceta (takiego jak ja)". Trzeba przyznać, że Pasquarelli ma poczucie humoru :D


Tak wygląda tył okładki książki. Tłumaczenie:

Miłość, przyjaźń, muzyka, chat na Facebook'u, i selfie, fani,
ręce we włosach, romantyczne spacery, całowanie się
 w taksówce, zazdrość, niespodziewane prezenty...

Co lubi a czego nie lubi facet taki jak Ruggero Pasquarelli?
Co powinna zrobić dziewczyna aby go zdobyć?
W tej oficjalnej książce bohater "Violetty" opowiada po raz pierwszy o swoich gustach, sekretach, emocjach.

Urodzony w Citta Sant'Angelo (Pascara) 10 września 1993,
Ruggero Pasquarelli aktor, piosenkarz, idol dziewczyn z całego świata dziękuje za rolę Federico we "Violetcie". Jego strona na Facebook'u liczy sobie ponad dwa miliony "Lubię to".
Pierwsza strona książki:

(Jeśli naprawdę chcesz kogoś zdobyć, to wyrzuć tą książkę. Rób to, co powie ci serce. Wierz w to. Zawsze.)

A tutaj dwie strony ze środka :)


REGUŁY DO ZAPAMIĘTANIA (NAWET JEŚLI NIE MA ŻADNYCH ZASAD):

Chcesz zadowolić chłopaka, ale nie wiesz, co się dzieje w twojej głowie? Oto kilka rad, ale jedną najważniejszą jaką warto zapamiętać jest: bądź sobą. A reszta sama przyjdzie.


UŚMIECH

Chłopcy lubią uśmiechające się dziewczyny. A z uśmiechem, daje ci do wiadomości, że jesteś na pierwszym miejscu. Jeśli mnie chcesz, ale wyglądasz poważnie, jak mam to powiedzieć?

DOSTĘPNOŚĆ

To nie znaczy, że zawsze musisz mówić tak, ale jeśli chcesz by wybrał ciebie, w końcu się znudzi.

OTWARTOŚĆ

Sztuka pytania nas nie interesuje. Nie rozumiemy ich. Jeśli chcesz wiedzieć, to pytaj, ale nie czytaj pomiędzy wierszami.
Na razie tylko tyle wiadomo, co kryje się w poradniku Ruggero, ale możemy wywnioskować, że jest to książka przeznaczona dla nastolatek, które chcą zdobyć chłopaka. Waszym zdaniem, może okazać się pomocna? Kupicie ją gdy będzie dostępna w Polsce? Na koniec, mam dla Was jeszcze kilka zdjęć z promocji książki :)


1 komentarz:

  1. super recenzja chce zeby byla już w polsce

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…