14 lutego 2015

Justyna Bojczuk i jej styl w Violetta 3

Już niedługo pojawią się kolejne odcinki... A w nich polska gwiazda Disney Channel - Justyna Bojczuk. Dziś trochę o jej 'stylu' w Violetta 3. Jak będzie ubrana nasza rodaczka? Co będzie niosła swoim wyglądem i nie tylko?
Serdecznie zapraszam!
Nasza rodaczka pojawi się w 47 odcinku Violetty jako Matylda. Wiemy już małe co nie co o jej postaci jednak czas zapoznać się z nią bliżej. Obecnie w Polsce na antenie Disneya pojawił się odcinek 40 w którym na koniec Leon po pocałunku z Roxy wypowiada imię 'Violetta'. Po takim zakończeniu czterdziestego odcinka dzieli nas tylko siedem odcinków zanim pojawi się Matylda. 
Coś o postaci Matyldy: 
-Pojawi się w 23 minucie 47 odcinka.
-Violettę pozna jako pierwszą.
-Namiesza w związku Maxiego i Naty.
-Będzie próbowała namówić Leona do powrotu na Motocross. 
(przepraszam za zdjęcia słabej jakości)

-Wykona piosenki:
 "In my Dreams"
"We are One"
"Supercreativa"
Teraz- kiedy znamy już mniej więcej postać Matyldy przejdziemy do jej stroju.
Na zamieszczonych powyżej zdjęciach możemy dostrzec że dziewczyna ma na sobie 'skóry' które są główną częścią jej ubioru. Zwiewne sukienki lub spodnie i zwykły T-shert. Styl jest dziewczęcy jednak nie tak jak styl głównej bohaterki- Violetty. Dziewczyna 'zlewa' ze sobą kolory np. Czerwony jasny i ciemny. Odskocznią od jednego koloru jest np. biała 'skóra', pasek, czy wzór na sukience. 
Styl nie jest zbyt mocny tak jak Ludmily, nie jest też całkiem pastelowy, jak to nieraz widzimy to u Violetty. Jej ubiór mówi że jest spokojną dziewczyną z odrobiną 'pazura'. Czy tak się okaże? Przekonamy się oglądając kolejne odcinki.

Ubierz się jak Matylda!
katana- Sinsay, sukienka- Sinsay, buty- Sinsay

Na dziś to tyle. Mam nadzieję że post się spodobał. Do napisania ;x
Madzia D.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…