15 lutego 2015

Martina Stoessel zagra w filmie?

Serial Violetta już się zakończył... Nie dawno w Argentynie wyemitowano ostatni odcinek tej cudownej telenoweli. Obecnie obsada jest we Francji, gdzie z powodzeniem odbywają się koncerty międzynarodowej trasy Violetta Live 2015. Za kilka miesięcy i trasa się skończy. Czy koniec Violetty oznacza koniec kariery Martiny Stoessel? Oczywiście, że nie. Świat długo będzie pamiętaj o aktorce. 25 stycznia Disney Channel ponownie nas zaskoczył, podając informację o planach Martiny na 2016 rok. Co takiego napisał? Zapraszam do dalszej części posta!" FAKT W 2016 roku, po #ViolettaLive, Tini Stoessel zagra główną rolę w nowym filmowym musicalu Disney Channel"

Taki tweet pojawił się ze strony Disney Channel. Na razie nie mamy żadnych dokładnych informacji na temat filmu, ale możemy się cieszyć, że Martina zatriumfuje na ekranie kolejny raz. Co prawda ciężko jest mi wyobrazić sobie" Violettę" jako ktoś inny, ale projekt może okazać się strzałem w dziesiatkę. Gdy dowiemy się czegoś więcej, poinformujemy was o tym :)


KOLEJNY SUKCES???
Dobre pytanie. Większość musicali Disney'a okazały się prawdziwym sukcesem. High School Musical stał się takim hitem, że nakręcono aż 3 części, ukazane w kinie. Camp Rock również zdobył serca polskich widzów, nakręcono 2 części. Lemoniada Gada- również niczego sobie. Warto zauważyć, że z niemal każdego serialu i filmu Disney'a utworzono płyty z muzyką. Myślę, że i tym razem będzie podobnie. Więc będziemy mogli usłyszeć Tinitkę w innej odsłonie :)

Chcecie zobaczyć Martinę w filmie? 
Jako zupełnie inny charakter?

1 komentarz:

 1. Super post.
  Zawsze dodajecie fajne i ciekawe posty.
  Żaden blog jeszcze nie pisał o Musicalu Disney Channel z udziałem Tini.
  Wy jesteście najbardziej na czasie.
  Podoba mi się ten blog, i to bardzo.
  Fajnie że Tini będzie w Musicalu Disneya.
  Taka informacja,jest bardzo ważna dla Tinistas i nie tylko.
  Super blog,polecam
  Kocham twój blog jest super

  Sandi<3

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…