17 lutego 2015

Solo Para Vilovers: Część pierwsza

" Solo Para Vilovers" czyli" Tylko dla Vilovers" to nowa seria nagrań, powstałych na tle trzeciego sezonu Violetty. Są to krótkie filmiki, dodawane przez Disney Channel Espana, w których aktorzy odpowiadają na dość dziwne pytania. Ukazało się 5 takich mini wywiadów. W rozwinięciu znajdziecie krótki opis tego, co można w nich usłyszeć oraz oczywiście filmik! Serdeczenie zapraszam!


Pytanie: Dlaczego, twoim zdaniem, Violetta odniosła światowy sukces?

Pierwszy odpowiada Jorge. Mówi, że muzyka oraz połączenie wielu kultur przyczyniły się do tego, że Violetta stała się fenomenem. Następnie Ruggero dodaje, że to wszystko dzięki różnorodnym osobowościom. Martina oznajmia, że to piosenki, energia, radość i historia. Lodo twierdzi, że to przez muzykę i kultury. Potem Tinita dodaje, że serial uczy, co robić, aby walczyć o swoje marzenia.

Pytanie: Czy potrafisz zrobić jakąś rzadką minę?

Na pierwszy ogień idzie Lodo. Następnie Ruggero. Potem Mercedes, której mina po prostu rozwala! Jorge pokazał, że ma bardzo wyćwiczone mięśnie twarzy i przesuwając jej każdą część w inną stronę, uzyskał efekt końskiego kopniaka :D Na koniec zostawia się najlepsze! Tinita swoją miną powaliła mnie na łopatki! Sami zobaczcie!


Która mina najbardziej wam się podoba? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…