16 lutego 2015

Martina Stoessel twarzą Tsum-Tsum

Trzeba przyznać, że Martina Stoessel jest jedną z najbardziej zapracowanych osób z obsady. Tu sesja zdjęciowa, tu wywiad, tam znowu występ i tak dalej. Mimo to, dziewczyna często angażuje się w nowe projekty. Tinita jest autorytetem wielu młodych osób, stąd staje się twarzą wielu produktów. w ten sposób zachęca do ich kupna. Nie dawno, aktorka zaczęła rekalmować nową grę Disney'a pt: Tsum-Tsum. Więcej w rozwinięciu posta :)

Bezpośredni odnośnik do obrazka
Tsum-Tsum jest to nowa, darmowa gra Disney'a, którą każdy z was może mieć na twoim telefonie lub tablecie. Postacie zostały stworzone z japońskiej lini maskotek, które kojarzą się z postaciami Disney'a. Niestety, gra nie jest jeszcze dostępna w polskiej wersji językowej.


Tsum Tsum robią niepowtarzalną karierę na całym świecie. W zagranicznych sklepach możecie nabyć takie pluszaki. Sprzedano już ponad 2 miliony!

  

Martina Stoessel, została twarzą tej gry, co wiąże ją z promocją jej. Podczas koncertu Violetta Live,  dziewczyna występuje w stroju z motywami maskotek Tsum Tsum. Oprócz tego, podczas właśnie" Codigo Amistad", jeszcze przed wykonaniem utworu, Tini rozmawia z Cande, grając na tablecie w ową grę, a Camila trzyma w ręce pluszaka:

Na filmiku widać, na czym polega gra. Jest to coś w stylu popularnej gry w Diamenty, w której chodzi właśnie o zbijanie diamentów. Tylko, że tym razem zamiast kryształów, zbijamy disney' owskie postacie.

   

Podczas konferencji prasowej w Mediolanie, Martina pozowała do zdjęć na fioletowej ściance w towarzystwie słodkich pluszaków, właśnie z gry Tsum Tsum:

 

 Podsumowując, Tini nagrała również reklamę gry Tsum Tsum. Widać, że nastolatka jest bardzo żywiołową i energiczną dziewczyną :)


Podoba wam się reklama? 
Co sądzicie o udzile Tini w tym projekcie? 
Chcielibyście taką apkę w Polsce? 

2 komentarze:

  1. mam tą aplikacje i 2 małe tsum tsum'y

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tą aplikację po Angielsku i 2 małe Tsum Tsum'y.

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…