18 lutego 2015

" Gira Mi Cancion": Tylko za 19,99 złotych!

Światowy hit podbił już serca miliona fanów na całej kuli ziemskiej! Płyta sprzedaje się fantastycznie, a jej dźwięki rozbrzmiewają już w prawie każdym domu polskiej Vilovers! Jestem jednak przekonana, że nie każdy jeszcze zakupił krążek, i uważam, że dobrze zrobił. Otóż, jeden z polskich sklepów, wprowadzi płytę do sprzedaży za wyjątkowo niską cenę. Jest ona tym bardziej atrakcyjna, że płyta tańsza nie różni się zupełnie niczym od droższej. Warto? Oczywiście! Kiedy, gdzie i za ile kupicie płytę- o tym wszystkim w rozwinięciu posta! Zapraszam!


Płyta wejdzie do sprzedaży do znanej wszystkim" Biedronki". Jest to oferta specjalna, dostępna tylko przez określony czas. Nie na stałe! Oto szczegóły:
Cena: 19, 99 złotych
Dostępna w sprzedaży: od 19.02 do 4.03

Płyta ma być dostępna do 4 marca, jednak ponieważ jest to hit za pół ceny, jestem pewna, że płyta rozejdzie się bardzo szybko. Polecam zatem udać się do pobliskiego sklepu jak tylko jest to możliwe! Potem możecie się rozczarować, że krążek nie jest już dostępny :)

Wchodząc w ten link możecie poczytać więcej informacji na temat płyty i tego co się na niej znajduje. Zapewniam was, że skład jest dokładnie taki sam. Dodatkowo na stronie( link) możecie posłuchać 4 próbek, piosenek z płyty.


Kupicie płytę? A może już macie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…