19 lutego 2015

Solo Para Vilovers: Część druga

Pierwsza część została dodana przeze mnie kilka dni temu( klik) więc czas na drugą. Dzisiaj podsumujemy kolejny filmik z serii" Solo Para Vilovers". Przypomnę, że" Tylko dla Vilovers" do seria krótkich wywiadów, w których aktorzy, a dokładniej Tini, Mechi, Lodo, Jorge i Ruggero odpowiadają na pytania, a czasem wykonują zabawne zadania. Zapraszam na kolejny filmik!


Pytanie: W którym mieście na świecie chcielibyście nagrać sceny do" Violetty"?

Odpowiadać zaczyna Mercedes, która oznajmia, że chciałaby nagrywać,, Violettę" w Paryżu. Ruggero dodaje, że wolałby w Neapolu. Lodovica stwierdza, że chciałaby bardzo nagrać sceny w Nowym Jorku. Jorge, jako rodowity meksykanin, mówi, że najlepiej byłoby w Meksyku. 

Pytanie: Który kostium podobał Ci się najbardziej z dwóch pierwszych sezonów?

Na pierwszy ogień odpowiada Ruggero, który stwierdza, że najbardziej podobał mu się strój z teledysku do piosenki" Luz, camara y acción". Tinita stwierdza, że jej ulubiony kostium to ten z piosenki" Esto no puede terminar". Lodovica najlepiej wspomina sukienkę z " Hoy Somos Mas". Jorge Blanco znów na końcu, odpowiada, że podobały mu się kreacje z klipu" Nuestro Camino". 


A wam, który strój aktora najbardziej się podobał?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…