12 sierpnia 2014

Wszystkie pocałunki Violetta 3

Bezpośredni odnośnik do obrazkaObejrzeliśmy już 11 odcinków trzeciego sezonu Violetty. Dzisiaj zostanie wyemitowany 12. oczywiście pokażemy, gdzie oglądać. Po wyemitowaniu pierwszych odcinków, każdy z nas czuje niedosyt. Moc wrażeń, które dostarczyli nam bohaterowie były niesamowite.


Trzeci sezon to z pewnością sezon pocałunków. Obejrzeliśmy kilka odcinków i prawie w każdym mogliśmy zobaczyć pocałunek. W tym również Leonetty i Marcesci. W tym poście, w rozwinięciu znajdziecie wszystkie dotychczasowe pocałunki par w Violetta 3 . Zapraszam!

1. Leonetta: Leon i Violetta

Ten pocałunek należał to najbardziej romantycznych. Niczym Śpiąca Królewna tylko, że  w postaci Leona. Chłopak, który był w śpiączce oraz dziewczyna, która będąc księciem, złożyła pocałunek na ustach Meksykanina. Ten całus okazał się magicznym, gdyż Leon się wybudził.


2. Marcesca: Marco i Francesca

Ich pocałunek był normalnym pocałunkiem każdej zakochanej pary. Krótki, spontaniczny. Był wyrazem ich miłości...


3. Bromila: Broduey i Camila

Pocałunek tej pary był raczej ze strony Camili. Jej chłopak obraził się na nią, a ona próbowała go przeprosić. Najpierw go przytuliła, ale pytając czy już jest ok, widać było, że chłopak liczy na coś więcej. W końcu, gdy Cami pocałowała Brodueya, przeszło mu i już się nie gniewał.


4. Gercila: German i Priscila

Całus od Pris złożony na ustach Germana. Widać, że dziewczyna chciała zapieczentować, iż German to jej chłopak. Tłumacząc to Jade, która nadal twierdziła, że kocha Germana, kobieta pocałowała mężczyznę, natomiast Jade wyraźnie osłupiała.


5. Matcela: Matias i Marcela
Spontaniczny pocałunek tej pary. Oboje cieszą się, że się widzą po tak długiej przerwie. Parodi rzuca się na szyję Matiasowi ze szczęścia. Oczywiście Jade to się nie podoba :D


Mam nadzieję, że nic nie pominęłam. Jeśli tak, piszcie w komentarzach. 
Jak wam się podobają pocałunki? Który najbardziej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…