29 sierpnia 2014

Violetta Koncert na DVD

Wielki koncert na płytach DVD! Jedno z najchętniej obejrzanych w kinach show już nie długo każdy z was będzie mógł mieć tylko dla siebie. Wkrótce na sklepowe półki trafi Violetta: Koncert na DVD. Więcej informacji w rozwinięciu :)

Violetta: Koncert na sklepowe półki trafi 12 września bieżącego roku. Płyta sprzedawana będzie tylko w sklepach Media Markt. Obecnie trwa przedsprzedaż, więc już można zakupić DVD. Cena to jedynie 29,99 złotych. Oto opis, który zamieszczono na stronie sklepu MediaMarkt:Uczniowie ze szkoły „Studio 21” – Violetta, León, Diego i inni – wystąpili razem na scenie Mediolanum Forum w Mediolanie i zagrali niepowtarzalny koncert.

Obejrzyj nagranie występu na żywo, na którym wykonane zostały najpopularniejsze piosenki z dwóch pierwszych sezonów twojego ulubionego serialu nadawanego na Disney Channel. Poznaj także kulisy trasy koncertowej, odkryj emocje, jakie towarzyszą artystom tuż przed widowiskiem, dowiedz się, w jaki sposób gwiazdy przygotowują się przed wejściem na scenę oraz jak spędzają swój czas wolny.

Śpiewaj, tańcz i przeżyj jeszcze raz najlepsze momenty z koncertu.


A to kilka dość ważnych informacji o płycie i nagraniu:

Ogólne
Violetta concert
Muzyczny
Amos Mathew
92
Walt Disחey Pictures
Wielka Brytania
Właściwości
DVD
1
Polskie
Hiszpański
16:9 (1.78:1)


Owa płyta prezentuje się wspaniale. Jest to dokładnie to samo co mogliśmy obejrzeć w kinach w maju. Moim zdaniem warto kupić tę płytę. A jakie jest wasze? Kupicie czy nie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…