6 sierpnia 2014

Promo (1,2,3) jak się zmieniło i co jest takie same??

Pojawiło się już wiele zdjęć promo z Violetta 3 więc można zrobić małe porównanie. Zobaczyć co jest podobne, a co się zmieniło. Wszystko znajdziecie w rozwinięciu posta :D

Na początek weźmy zdjęcia głównej bohaterki czyli Martiny Stoessel - Violetty. Odkopałam na kompie stare zdjęcia promo z 1 i 2 sezonu. Zobaczcie moje odkrycie:

Zdjęcia pochodzą z 3 sezonów i Violetta wygląda na nich tak samo. Uśmiechnięta, ze swoim pamiętnikiem, który trzyma jakby się bała, że jak chociaż troszeczkę poluzuje swój uścisk to on zniknie, a razem z pamiętnikiem całe jej marzenia, sekrety itp. Na każdym zdjęciu jest jednak inny uśmiech, pierwszy jest niepewnej dziewczynki, która poznaje dopiero świat, drugi odważny i pewny siebie, ostatni kogoś, kto wie co chce robić w życiu, odnalazł miłość i jest z tego powodu szczęśliwy.Teraz czas na Violettę i Ludmiłę.

Te trzy zdjęcia są także do siebie bardzo łudząco podobne. Violetta i Ludmiła stoją tyłem do siebie. Każda opierając się o plecy tej drugiej.  Pewne siebie i swoich przekonań.

Kolejne zdjęcia są to promo Violetty i Francesci.
Na każdym zdjęciu Violetta szepcze coś do Francesci. Mina z 1 sezonu wskazuje na to, że jest to wielki sekret i nie może nam go zdradzić, drugim sezonie, Fran jest zaskoczona, ale pozytywnie, za to w trzecim jest bardzo zdziwiona. Wszystkie trzy zdjęcia łączy ta sama magia.

Jak na razie znalazłam tylko tyle zdjęć gdzie dziewczyny stoją identycznie lub tylko nieważny szczegół się zmienił. Jak odkryję coś więcej to napiszę 2 część posta :)

1 komentarz:

  1. Supi post! Jak znajdziesz podobne zdj to błagam zaaktualizuj

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…