7 sierpnia 2014

Ślub Germana i Priscilli

Violetta 3 to już ostatni sezon tego serialu. Uczniowie Studia On Beat kończą swoją edukację muzyczną. W internecie pojawiły się ostatnio zdjęcia, na których obsada jest bardzo elegacko ubrana. Na początku myślałam, że może to zakończenie roku albo bal( studniówka), ale jednak nie. To Ślub!!! Wszystko w rozwinięciu posta.


Na tym zdjęciu widzimy Ludmiłę w pięknej sukience, Fede w garniturze oraz Olgę w eleganckiej sukni z małą kopertówką. Reszta chłopaków również ma garnitury.


Drugie zdjęcie dodał sam Ruggero na facebooka. Widać na nim chłopaka ubranego w garnitur, krawat i koszulę. Z tyłu, za nim stoją krzesła i stoliki. Poza tym Ru ubrany jest tak samo jak na zdjęciu powyżej. A na białej kana pie za nim leżą pomarańczowe poduszki.


Tutaj natomiast mamy zdjęcie, które dodała Cande. Angie ukrywa swoją kreację, podczas gdy reszta udsłania jej dół. Za aktorkami widać basen, ale nie pasuje on do wystroju na zdjęciach wyżej. Co jest grane? Dziewczyny mają przerażone miny, jakby coś się stało lub miało się stać...


Na koniec zdjęcie, które wyjaśnia wszystko. Widać na nim Priscillę, dziewczynę Germana w sukni ślubnej. Na pierwszym zdjęciu, Andres ma ukrytą koszulę, ale i tak widać mały kawałek czerwonego kołnierzyka. Tutaj chłopak też ma czerwoną koszulę. Czy to ma coś wspólnego? Tak, ponieważ Beto również jest tak samo ubrany jak na pierwszy zdjęciu. W dodatku na zdjęciu poniżej widzimy Angie w kremowym szlafroku, basen oraz w oddali stolik, taki sam jak na selfie Ruggero. Ta sama sukienka Olgity i pomarańczowy obrus na stole. Pasuje do poduszek na sofie na pierwszym zdjęciu. Zatem jest to ślub Germana i Priscilli!!!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Moim zdaniem do ślubu nie dojdzie, choć mogę się mylić. Po obejrzeniu 2 poprzednich sezonów wydaje mi się, że ktoś lub coś im przezkodzi. Mam kilka punktów:
- German zda sobie sprawę, że nadal kocha Angie i nie powie małżenskiego"TAK"
- Ludmiła przeszkodzi w ceremonii
- Jade może odkryć np: złą stronę Pris i tak jak to było z Esmeraldą, przerwać ślub
- Ludmiła uratue sytuację: np: jej mama będzie coś knuła, a jej zmiana będzie polegała na tym, że wyjawi tajemnicę mamy

Jak myślicie, dojdzie do ślubu? A może sezon zakończy się Germangie?

1 komentarz:

  1. Nie przepadam za priscillą .Zapraszam do mnie : http://violetta-pol-pl.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…