25 czerwca 2014

Witam!!!

W tym poście chciałabym przedstawić siebie, kim jestem, co jest dla mnie ważne.Zostałam przyjęta na okres próbny (5-u dni) na stanowisko Modnisi.


 A więc już na samym początku chciałam podziękować redakcji za uwzględnienie mojego "zgłoszenia" oraz przyjęcia mnie na okres próbny.Moim marzeniem są właśnie takie chwile.Dostałam wielką szansę od Was i nie zamierzam jej zmarnować.Jeszcze raz serdecznie dziękuję, mam nadzieję że zawitam tu o wiele dłużej niż tylko 5 dni ;))

Jak już wcześniej wspomniałam zostałam przyjęta na stanowisko "modnisi", moje posty będą miały wam pomóc.Chciałabym w tych dłuższych czy czasem krótszych postach przybliżyć wam co nieco o modzie czy o serialu Violetta.Chciałabym przekazać coś czego już się nauczyłam, coś co ciągle doświadczam.
Kilka słów o mnie: Mam na imię Magda i mam 14 lat. Chodzę (jeszcze przez kilka dni) do 1 gimnazjum.Moim hobby jest śpiewanie, rysowanie a także pisanie.Na swoim koncie mam  osiągnięcia w dziedzinach: sportu, muzyki a także pisania. Należę do fandomu V-lovers, Directioners oraz Beliebers.Jak każda dziewczyna w moim wieku mam wielkie marzenia i pragnę by stały się jawą.Moimi ulubionymi postaciami w serialu są: Camila, Federico, Leon, Violetta oraz Ludmila.Cechuję się głównie nieśmiałością, wiarą, serdecznością oraz tym że nie żywię do nikogo urazy. Nie potrafię się na nikogo gniewać.Mam także swoje wady tak jak każdy.Umiem mówić w miarę dobrze w języku Angielskim.Zaczynam dopiero poznawać język Rosyjski a także Francuski.Niestety nie mam możliwości by kształcić swój Hiszpański.
 Prowadzę dwa blogi: Jeden mój własny, o mnie, o moim życiu, o wszystkim: KLIK
Drugi z opowiadaniem ff (1D): KLIK
Potrafię stworzyć nagłówki na blogi, znam się również trochę na kodach ccs (świadczy o tym wygląd pierwszego bloga).W następnych wpisach postaram się wytłumaczyć wam jak zrobić taki nagłówek jak na drugim i pierwszym blogu.Nie obędzie się także bez "Zrób to sam".Będę starała się pisać najlepiej jak umiem.Jeszcze raz chciałam podziękować za danie mi tej szansy, mam nadzieję że Wy fani tego bloga będziecie czytać moje posty oraz komentować.Serdecznie dziękuję oraz do napisania ;))
Madzia D.


1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…