25 czerwca 2014

Głosujmy

Kolejna Akcja - MARTINA COMO FAVORITO ACTRIZ !


Dosyć niedawno ogłosiliśmy akcję MARTINA COMO MEJOR ACTRIZ ! a już rusza kolejna. Tym razem Martina walczy o kolejną statuetkę od Nickelodeon a konkretnie chyba wszystkim znaną Kids choice awars. Tym razem została nominowana w wersji - Colombia. Chcesz dołączyć do akcji ? Zapoznaj się z nią (: !


Co i jak.
A więc Martina została nominowana w Kids Choice awars Colombia jako "Actriz favorito" czyli"ulubiona aktorka". Myślę, że większość z Nas zna tą galę nagród i jego zasady. A jeżeli nie, to przypomnę. The Nickelodeon Kids' Choice Awards, w skrócie znany jako KCAs, gala rozdania nagród. Gala odbywa się w corocznie w marcu lub w kwietniu, nagrody rozdawane są w kategoriach: telewizjamuzykasport oraz film. Główna gala odbywa się w USA ale niektóre państwa m.in. Wielka Brytania oraz Australia organizują własne gale w danym państwie. Głosować obecnie można przez internet na stronie międzynarodowej Nickelodeon, www.nick.com.


Istnienie Martiny w tej gali.
Martina już nie raz była na takiej gali. Konkretnie była już na niej 2 razy z ekipą i za każdym razem ktoś z ekipy otrzymywał nagrodę. Martina także ! Martina otrzymała nagrodę w kategorii ulubionej aktorki w Argentynie, 2012 roku. A wraz z nią Mercedes Lambre jako ulubiony czarny charakter i Pablo Espinosa jako najlepszy aktor. Za to w 2013 roku, w Meksyku nagrodę otrzymał Jorge Blanco, który jak wiemy pochodzi z Meksyku jako ulubiony aktor. W 2013 CDAs Argentina także Martina została nominowana. Jednakże z powodu choroby nie przybyła na galę. Jednak jej przyjaciółka, Mercedes Lambre zajęła jej miejsce.


Myślę, że Martina sobie zasłużyła na ta nagrodę. W końcu miejąc 17 lat, a na swoim koncie mieć już biografię, poprowadzenie największego koncertu międzynarodowego w Ameryce Łacińskiej, otrzymanie już kilku nagród, 250 koncertów po Europie oraz kilkadziesiąt akustycznych po całym świecie, ale także film dokumentalny to jest coś ! Wybrani także do tego statusu są aktorki znane tylko w Kolumbi, a Martina jest znana niemalże w 3 kontynentach, więc chyba najbardziej sobie zasłużyła na tą nagrodę c:

Jak zagłosować ?

1. Wejść w tą stronę (głosowanie) .
2. Głosuj po kolej na swoich faworytów naciskając po prostu okienko, na którym widnieją.

3. Nie zapomnij oddać głosu na Martinę.

Na czym polega akcja ?
Akcja polega na wywalczeniu Martinie kolejnej nagrody. Naszym zadaniem jest oczywiście po pierwsze : zagłosować na Tini. Po drugie : zachęcać do zagłosowania na nią. Informacje o głosowaniu i zachęcanie do głosowania na Tini możecie wszędzie rozgłaszać, w wiadomościach, na Twitterze, Asku, swoich grupach, stronkach, blogach. Byle tylko akcja była skuteczna c:

Przykładowe wpisy.
Twitter : #Martinacomofavoritoactor #KidschoiceawardsColombia. http://kidschoiceawardscolombia.mundonick.com/votacion/ Votar !
Facebook : Martina jako ulubiona aktorka, zagłosuj na http://kidschoiceawardscolombia.mundonick.com/votacion/
Na grupach i w wiadomościach chyba sami coś wymyślicie : )


Także nominowani do ulubionego aktora zostali Peter Lanzani, czyli chłopak Martiny jak i Jorge Blanco kolega z planu i pan serc miliardy dziewcząt na świecie. Ale także na serial Violetta, w kategorii ulubionego serialu dla młodzieży. Chciałabym zwrócić uwagę na to, że na pewno na gali Martina będzie z Peterem, ponieważ Peter jako nominowany też pojawi się na gali c: Ale także jako bohaterowie nominowanego serialu pojawią się i aktorzy z Violetty. 


2 komentarze:

  1. pisz normalnie, bo ta twoja czcionka psuje jakoś bloga.... serio go lubie i przeszkadza mi takie coś....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dobrze będę pisać normalna czcionka po prostu chcialam zeby bylo ladniej po prostu nie wyszlo trudno:\ przepraszam

      Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…