19 czerwca 2014

Violettowe perfumy La Rive

Violettowe gadżety: jest ich coraz więcej. Z dnia na dzień rośnie ich dostępność w Polsce. Wchodząc do empika, aż roi się od Violetty. Fioletowe półki dominują. Tym razem pojawiły się gadżety trochę z innej bajki. Mianowicie, na polskim rynku królują perfumy i dezodoranty Violetta. Ich produkcji podjęła się firma La Rive. Gdzie możecie je kupić, za ile i co to właściwie są za rzeczy, to wszystko jest w rozwinięciu posta :)

 Violetta - PASSION1. Violetta Passion- jest to perfum o zapachu pełnym energii. Świeża kompozycja cytryny, jabłka, maliny w połączeniu z różą, jaśminem i drzewem sandałowym. Cena około 19,99 złotych.

------------------------------------------------------------------


Violetta - MUSIC

2. Violetta Music- jest to perfum. Jego zapach jest zainspirowany szczęściem, tryskającym optymizmem. Naturalna słoneczna mieszanka kwiatowo- owocowa. Cena około 19,99 złotych.
------------------------------------------------------------------

Violetta - LOVE3. Violetta Love- jest to perfum. Świeżość i gwarancja na idealny dzień. Silna baza słodko- drzewna sprawia, że jest to zapach ponadczasowy. Cena około 19,99 złotych.

------------------------------------------------------------------

Violetta - DANCE4. Violetta Dance- jest to perfum o niezwykłym zapachu. Połączenie energii i lekkości. Zapach pełen musujących cytrusów i soczystych owoców. Cena około 19,99 złotych.Wszystkie produkty( perfumy) La Rive są dostępne w drogeriach Rossmann oraz miejscowych mniejszych drogeriach. 


Kupicie takie perfumy? A może już macie? 
Swoje opinie piszcie w komentarzach :)


Informacje zaczerpnięte ze strony: http://www.larive.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…