19 czerwca 2014

Nabór


W związku z tym, że Clari Stas odeszła z naszego bloga, a potrzebny jest nam trzeci redaktor, robimy długo przez was wyczekiwany nabór. Nie mamy ograniczeń wiekowych! Tym razem chcemy znaleść kogoś, kto na prawdę będzie w stanie systematycznie pisać bloga. To, czy dana osoba ma czas jest dla nas bardzo ważne. Nie chciałybyśmy takiej sytuacji, że ktoś kto dostanie się na okres próbny, po jego zakończeniu odejdzie lub w ogóle nie będzie pisał. Chcemy znaleść kogoś, kto będzie odpowiedzialny i systematyczny. Jeśli chcesz do nas dołączyć, kliknij,, czytaj dalej"! :)Zostały tylko 2 dni do końca naszego naboru! Jeśli nie wysłałeś nam jeszcze swojego zgłoszenia zrób to jak najszybciej! Czekamy do soboty! :)


Aby dołączyć do naszego zespołu i razem z nami redagować tego bloga, wyślij nam swoje zgłoszenie zgodne z wytycznymi! :)


1. Napisz nam swoje imię( jeśli chcesz to nazwisko), wiek oraz stopień edukacji( szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum itp.), wojewódźtwo w jakim mieszkasz. Jeśli mieszkasz za granicą( a miałyśmy takie zgłoszenia) napisz, w jakim kraju :)

2. Dodaj kilka słów o sobie. Chcemy cię trochę poznać! Napisz o swojej pasji, hobby i zainteresowaniach. Co lubisz robić, jak spędzasz czas itp. :)

3. Napisz w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie z nami chcesz pracować, co skłoniło cię do tego, żeby się zgłosić :)

4. Powiedz nam, jaką ilością czasu dysponujesz! W jakim odrębie czasu jesteś dostępny/ a online!

5. Stanowisko modnisi cały czas jest wolne, więc jeśli czujesz, że domoda to twoja pasja i powołanie, zajrzyj tutaj :) Nabór na stanowisko modnisi!

6. Napisz nam, skąd czerpiesz informacje, podaj strony internetowe lub linki :)

7. W razie pytań zajrzyj na naszego blogowego aska:)

8. Swoje zgłoszenie wyślij nam na podane maile:

alex.rosen9758@gmail.com lub pnadziak@gmail.comNa wasze zgłoszenia czekamy
do 21 czerwca! Pamiętajcie że liczy się kreatywność! 
Życzymy wszystkim powodzenia! :)

4 komentarze:

  1. Na czym polega stanowisko modnisi na waszym blogu?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Modnisia to osoba, która zajmowałaby się szukaniem ubrań podobnych do stylu gwiazd. Ktoś, kto doradzałby, jak się ubierać, czesać, malować.... Gdzie kupić ubrania podobne do tych, co nosi obsada oraz za ile :)

      Usuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…