2 czerwca 2014

Poszukujemy modnisi!

Moi drodzy!
Ze względu na to, że z ostatniego naboru nie udało nam się znaleźć nikogo na stanowisko modnisi, robimy kolejny nabór. Tym razem TYLKO NA TO STANOWISKO!!! Szukamy osoby kreatywnej, która z zaangażowaniem podejmie się tego zajęcia. Zależy nam na kimś, kto będzie to robił z pasją.

Nie ma wyznaczonego terminu nadsyłania zgłoszeń. Gdy dostaniemy dość dużo maili, wtedy ogłosimy, kto zostaje na okres próbny. Tym razem będę zwracać większą uwagę na poprawność zgłoszenia, sformuowaną wiadomość i kreatywność. Zajrzę też na wasze konta na google.

W zgłoszeniu należy napisać:
- ile masz lat
- jak masz na imię
- czym się interesujesz
- dlaczego wybrałeś, wybrałaś nasz blog
- co łączy cię z modą
- czy dysponujesz czasem
- skąd czerpiesz informacje
- jak wyglądałyby twoje postyO naborze będę przypominała raz w tygodniu. Proszę nie pisać zgłoszeń na redaktora!!! Jeśli takie dostanę, nie będę ich brała pod uwagę tylko automatycznie usuwała.


Jeśli nie pracujesz na zadnym blogu również możesz się zgłaszać!!! Jednak jeśli masz 2 lub pracujesz na 2, wtedy nie będziemy czytały takich zgłoszeń. Chcemy dać szansę komuś, kto chce się wykazać i spróbować swoich sił, a nie komuś kto już taką możliwość miał. 

Swoje zgłoszenia możecie wysyłać na maile podane poniżej:

alex.rosen9758@gmail.com lub pnadziak@gmail.com


W razie pytań piszcie na mojego maila lub pytajcie na blogowym asku. Czekamy na wasze zgłoszenia!!! :) Życzymy powodzenia!!!

   

2 komentarze:

 1. Przepraszam ale mam tylko wp.pl wiec napisze tu

  To tak mam 13 lat
  nazywam sie wanessa
  interesuje sie modą
  wybralam ten blog bo bardzo mi sie podoba jak przesylacie swoją wiedzę o naszym fioletowym serialu
  To tak lączy mnie bardzo dużą m.innymi mieszkam w Francji i to jak to mowio jest miasto mody...oraz szyje własne ubrania a ludzie na ulicy pytają sie gdzie je kupilam a i oczywiscie ubrania z serialu violetty..może tyle wystarcz
  moj czass......jestem ok7:00. od16:00do tak 17:30 i o 22:34
  informacje czerpie z gazet bo piszo tam o martinie i w stronach internetowych
  moje posty wyglądały by miejwiecej tak...napis styl violetta i zdj vilu i opisuje ten stroj i daje linki gdzie mozna kupic cos podobnego...moge nakrecac czy udostepniac filmiki a i ortografia na 6+ tylko teraz pisze na telefonie i musze szybko bo zaraz zaczyna sie violetta w francji a i pewnie zastanawia was czemu pisze po poldku o toż to jestem polko ale mieszkam w francji wiec bardzo duzo wkladam w to pracy...to co robie..zyje tylko dla mody wiec macie jefyno szanse bo zglosze sie do inniego bloga a i kontakt to podam pozniejpaaaa

  OdpowiedzUsuń
 2. Moj komentarz jest na gorze a email podam bff z polski bo ja swojego nie mam obecnie marta5505-13@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…