2 czerwca 2014

Lodovica na Caras Glam

Bezpośredni odnośnik do obrazkaKariera Lodovici bardzo się rozwija. Dziewczyna osiąga swoje cele i spełnia marzenia, realizując się w tym, co robi. Aktorka planuje trasę koncertową na 2015 rok oraz obecnie nagrywa trzeci sezon,, Violetty". Poświęca również swój czs wiernym fanom. Ostatnio Lodovica pojawiła się na ważnym wydarzeniu, mianowicie na Caras Glam. Z wyrazem Caras na pewno kojarzycie Martinę, która często pojawia się na okładkach tego magazynu. Jednak tym razem chodzi o Francesce. A co to właściwie jest Caras Glam i co robiła tam Lodovica? Zapraszam do czytania :)

Caras jest to bardzo popularne argentyńskie czasopismo. Na jego okładkach pojawiają się największe gwiazdy w tym Martina Stoessel.

Caras Glam to najważniejsze wydarzenie dla tego magazynu. Impreza odbywa się co roku. Pojawiają się na niej największe gwiazdy, które pozują podczas parady Mal del Planta. Tegoroczna impreza odbyła się 30 maja o godzinie 19:00 czasu argentyńskiego( godzina 23:00 naszego czasu) w hotelu Costa Galana. 

  


Lodovica pojawiła się na tej imprezie z jasnej przyczyny.,, Universo"- piosenka jak i sam krążek podbija całą kulę ziemską. Lodovica staje się coraz bardziej rozpoznawalną osobą. Nagrała 2 teledyski, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlaczego nie miałaby pojawić się na tak ważnej uroczystości? Oczywiście, jak na piosenkarkę przystało, Lodovica uświetniła paradę swoim występem, na którym razem z tancerzami zaśpiewała i zatańczyła,, Univderso" oraz,, Otro Dia Mas". Na razie nie pojawiły się żadne filmiki, ale gdy tylko wpłyną do sieci, na penwo je dodam :)

  

  

  Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazkaBezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…