19 czerwca 2014

Violettowe kosmetyki od La Rive

W poprzednim poście pisałam o perfumach od La Rive. Jednak ta firma podjęła się nie tylko produkcji perfum ale również dezodorantów i płynów do kąpieli oraz szamponów w jednym. Violettowe buteleczki znajdziecie prawie w każdej dobrej drogerii. Jeśli chcecie poznać ich cenę oraz zobaczyć jak wyglądają, zapraszam do czytania posta, klikając: CZYTAJ DALEJ :)
Violetta - LOVE1. Violetta- Love: jest to połączenie łagodnego szamponu i płynu do kąpieli o zapachu maliny. Dwa produkty w jednym opakowaniu. Pojemność buteleczki to 250 ml.
 Cena około 11,99 złotych.

------------------------------------------------------------------Violetta - LOVE2. Violetta- Love: jest to wspaniały dezodorant o delikatnym zapachu owoców połączonych z kwiatami. To gwarancja świeżości na cały dzień. Pojemność buteleczki to 150 ml.
 Cena około 11,99 złotych.
------------------------------------------------------------------
 


Violetta - DANCE3. Violetta- Dance: jest to wyjątkowy dezodorant o niezwykłym połączeniu energii i lekkości. Stworzony z prawdziwego nektaru owocowego. Pojemność buteleczki to 150 ml. Cena około 11,99 złotych.

------------------------------------------------------------------


W jednym z ostatnich numerów wydania,, Skarb" oficjalnej gazetki drogerii Rossmann pojawiła się reklama właśnie tych kosmetyków. Tak jak pisałam w poprzednim poście, zarówno perfumy, jak i dezodoranty możecie zakupić
 w Rossmanie lub w innych dobrych drogeriach :)

Jak wam się podobają te violettowe dezodoranty i płyny do kąpieli? 
A może ktoś z was już je ma? Piszcie swoje opinie w komentarzach! :)

Informacje zaczerpnięte ze strony: http://www.larive.pl/2 komentarze:

  1. Ja mam perfum i płyn do kąpieli ale go tutaj nie ma :\

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam perfumik ten z 1 sezonu .:-)

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…