22 czerwca 2014

Violetta powraca do kin!

Violetta Koncert to jak na razie największe violettowe widowisko kinowe w Polsce. Ten wspaniały koncert obejrzało mnóstwo Vilovers. Każdemu fanowi fioletowego serialu będącemu w kinie, obejrzenie tak wielkiego show na tak wielkim ekranie na pewno zaparło dech w piersiach. Relacje z koncertu dodam w najbliższym czasie, ponieważ chciałam, aby każdy z was mógł obejrzeć show, zanim dodam recenzję, a ze względu na brak czasu nie udało mi się tego zrobić. Jeśli ktoś jeszcze nie widział Violetta: Koncert ma drugą i niepowtarzalną szansę! A to wszystko dzięki Teen Music Fest 2014!!!Co to jest Teen Music Fest?
Jest to festiwal sieci kin Multikino i SilverScreen. Podczas niego na ekranach wyświetlane są filmy i koncerty największych aktualnie idoli dzieci i młodzieży. W tym roku w festiwalu wezmą udział 3 filmy: 
- Violetta: Koncert
- Justin Bieber: Believe
- Justin Bieber: Never say never

Gdzie, kiedy i za ile?
Festiwal odbywa się w każdym Multikinie i SilverScreen oprócz: Katowic, Rumii i Zabrza. Cały Teen Music Fest trwa od 23 do 25 czerwca. Dla Vilovers przeznaczony został 23 czerwca 2014. Koncert Violetty grany jest tylko o godzinie 18:00!!! cena biletu to tylko 11 złotych. Sama na premierę płaciłam 26 więc na prawdę warto. 

Iść czy nie iść?
Moim zdaniem jak najbardziej. Sama poszłabym jeszcze raz jednak czas mi na to niepozwala. Jeśli ktoś nie był to jest to na prawdę świetna okazja. Cena biletu jest bardzo mała, więc nie przepłaci się. Jeśli ktoś chce iść jeszcze raz, polecam! Takich emocji jak obejżenie koncertu na ekranie kinowym nie zapewni wam chyba nic. 


Zatem szybko wchodzimy na stronę Multikina i rezerwujemy bilety! Wszelkie pytania proszę pisać na asku, w komentarzach lub nawet na mojego maila, którego już chyba dobrze znacie :D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…