22 czerwca 2014

Pierwsza piosenka 3 sezonu!

Trzeci sezon rusza pełną parą! Pojawiło się już kilka oficjalnych filmików zza kulis oraz mnóstwo zdjęć. Wiele już wiemy. Do premiery trzeciego sezonu w Argentynie zostało niecałe 5 tygodni, a tymczasem my, polscy Vilovers, możemy już posłuchać fragmentu pierwszej piosenki trzeciego sezonu!


Jej tytuł to En Gira co znaczy W Trasie. Na sam początek Disney Channel ujawnił nam aż 1 min 30 s utworu. Jest to prawie połowa. Piosenka opowiada o życiu w trasie i o podróży. W tekście jest mowa o spełniających się marzeniach, o tym, że chcieć to móc. melodia szybko wpada w ucho i jest na prawdę świetna! Sami posłuchajcie!
W drugim poście napiszę wam o choreografii i strojach do tej piosenki. Mam nadzieję, że w w ciągu kolejnych dni pojawi się cała, pełna piosenka :)

 


I jak wam się podoba kolejny hit?

3 komentarze:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…