23 czerwca 2014

Biografia Lodovici Comello


Wczoraj, 22 czerwca Lodovica Comello dodała dwa bardzo ciekawe posty na swoim twitterze. Wynika z nich jasno, że zaszło bardzo duże nie porozumienia, żeby nie powiedzieć, że oszustwo. Oto, co napisała dziewczyna:,, Przyjaciele! Wiem, że to co miało zostać opublikowane we Włoszech jest moją nieautoryzowaną biografią. Informuję, że nie znam autora jak i wydawcy...",, Nie dopuszczono do publikacji i zachęcam, abyście nie kupowali tej książki!!!!".
Z tych dwóch postów jasno wynika, że nasza Lodovica Comello została po prostu oszukana. Ktoś się pod nią podszył. Aktorka apeluje do wszystkich, aby nie kupowali tej książki. Może ona zawierać nie prawdziwe informacje i inne dziwne rzeczy. Jeśli ktoś z was przeczytał posty dziewczyny, podajcie je dalej, udostępniajcie, spamujcie... :)

----------------------------------------------------------------
Kariera Lodovici nabiera tempa. Zaczęło się od występu w pierwszym sezonie Violetty. Teraz jej kariera jest znacznie na większą skalę. Dziewczyna koncertuje na żywo, często można zobaczyć ją na scenie. Najwyższy czas by miała swoją własną książkę! Jednak nie taką normalną tylko biografię! Pracą nad tym dziełęm zajął się Sally Blank. Jest to bardzo wyjątkowa osoba. Sally to dziennikarz mieszkający w Anglii i we Włoszech. Współpracuje on z wieloma firmami i gazetami. Biografia Lodo nie jest jednak jego pierwszą. Sally napisał już między innymi:,, Wszystko o Justinie Bieberze czy biografię One Direction i Jonas Brohters. Tm razem zdecydował się napisać książkę o dziewczynie, wyjątkowej i niesamowitej. Naszej Lodovice!


Książka dostępna będzie już 25 czerwca w cenie 9 euro czyli około 36- 38 złotych. Wydawnictwo to oczywiście Imprimatur Editore. 

Chcecie, aby książka była dostępna też w Polsce! 
Kupilibyście ją czy nie? :) 


3 komentarze:

  1. TAK, na pewno! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. kupie jak będzie w holandii

    OdpowiedzUsuń
  3. kiedy będą wyniki naboru?

    OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…