22 czerwca 2014

Nowa postać w Violetta 3- Zły charakter?

Trzeci sezon zbliża się wielkimi krokami. 28 lipca 2014 roku odbędzie się premiera pierwszego odcinka w Argentynie, natomiast w Polsce premiera jest przewidziana na jesień. Wiele już wiemy. Jednak nie do końca. W ostatnim już sezonie pojawi się ktoś, kto może na prawdę pomieszać i skomplikować wiele spraw. Nowa postać to ani uczeń ani nauczyciel. Nową zagadką dla Vilovers okazał się producent muzyczny. A kto go zagra? Jakie to będzie miało znaczenie dla serialu? Zobaczcie sami!






Wiele z was może kojarzy tę osobę. Jest to Fernando Dente. Razem z Clarą Alonso i Valerią Baroni zagrał w High School Musical: Pojedynek. Kilka szczególików o Fernando:
- urodził się 7 stycznia 1990 roku w Buenos Aires( ma obecnie 24 lata)
- jego karierę zapoczątkowała rola w HSM
- w HSM wcielił się w główną postać, zagrał Troy'a Boltona
- zagrał również w jednej sztuce teatralnej z chłopakiem Martiny, Peterem Lanzani- tytuł sztuki to: Casi Normales czyli Prawie Normalni

  


Na początku czerwca, dokładnie 11, oficjalny Fans Club Violetta zamieścił tweet o roli Fernanda Dente:


 ,, @Fernando Dente przystępuje do Violetta3! Jego postać będzie producentem muzycznym, który przyjedzie aby wszystkich oszukać. "


Nie ma jednak stu procentowej pewności, że jest to prawda. Choć wszystko na to wskazuje, Trzeba zaznaczyć, że konto Fernanda na twitterze jest obserwowane przez np: Martinę Stoessel, Candelarię Molfese czy przez Valerię Baroni. 

Zatem, jak myślicie? Czyżby trzeci sezon przyniósł ze sobą nową intrygę? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…