16 czerwca 2014

Violetta 3: Najnowsze informacje! cz.1

Na początku chciałabym was bardzo przeprosić za moją kilkudniową nieobecność. Byłam za granicą na konkursie wokalnym i nie miałam dostępu do internetu. Starałam się dodawać posty, jednak udało mi się tylko jeden. Internet działał tam bardzo kiepsko. Ale teraz już nigdzie nie wyjeżdzam i zabieram się do pracy :) Mam do was kilka spraw organizacyjnych, ale to w innym poście. Teraz chciałabym jednak przejść do tematu tego posta :)

Violetta 3 już nie długo pojawi się w Polsce, bo już jesienią. Pojawiło się tyle informacji, że nie wiem, od czego zacząć :D W tym poście przeczytacie, co łączy Justynę i Facundo oraz poznacie datę premiery 3 sezonu Violetty!


1. Justyna Bojczuk i Facundo Gambande

Justyna Bojczuk, jak już wiecie, oficjalnie wystąpi w trzecim sezonie Violetty. Ostatnio Mamala pisała o tym, że coś łączy ją z Facundo. Podkreślam, że nie chodzi tutaj o związki czy inne rzeczy tego typu, tylko o pracę! W internecie pojawiły się zdjęcia tej dwójki, na których widać, że razem pilnie nad czymś pracują Piosenka z Maxim.

 Jednak nie mamy 100% pewności, że właśnie o piosenkę tutaj chodzi. Ale gdyby tak było: Justyna musiałaby śpiewać po hiszpańsku. Możliwy jest też język angielski, ale jeśli miałaby śpiewać właśnie po tym języku, nie potrzebowałaby nauczyciela! Justynie została przydzielona nauczycielka j. hiszpańskiego, Guillermina Caro, która wygląda na dość sympatyczną osobę:2.  Znamy datę premiery serialu w Argentynie!

Disney Channel podało nam, że premiera trzeciego sezonu,, Violetty" przewidywana jest na jesień bieżącego roku. Dokładna data nie była nam znana. W Argentynie wiadomo już, kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek!!! Oto dokładna data:

28 lipca 2014 roku o godzinie 17:00( 22:00 polskiego czasu) zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciego sezonu Violetty

We Włoszech też znają już datę premiery. Emisję pierwszego odcinka przewiduje się na:

1 października 2014 roku


Druga część postu pojawi się jutro :) Teraz możemy tylko wyczekiwać premiery w Polsce! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…