27 czerwca 2014

Stroje ala Violetta 3-Violetta

Post ma wam przybliżyć sylwetkę (z zewnątrz) Violetty.Jej dotychczasowe stroje były dziewczęce, jak jest teraz?W trzecim sezonie?Tu możesz się tego dowiedzieć.Post robiony z myślą o jednej z czytelniczek bloga.


Jak wiemy styl Violetty w pierwszym sezonie był tak jakby trochę niepewny.Już po kilku dniach bycia w Buenos Aires zmienił się.Zmienił się tak samo jak i jego właścicielka-jeśli mogę to tak ująć.Viola na początku swojej opowieści była niepewną, zagubioną dziewczyną dlatego ubierała się właśnie tak-niepewnie.Gdy zaczęła uczęszczać do studia 21 zmieniła się, jej styl także lecz dalej był dziewczęcy.Stała się bardziej pewna siebie, mogliśmy wtedy oglądać jak pokonuje swoje problemy i podąża do celu-celu stania się prawdziwą piosenkarką i tancerką.
W pierwszym sezonie nie mieliśmy okazji zobaczyć naszej Violetty w spodniach jednak w drugim sezonie było kilka odcinków gdzie gwiazdka miała na sobie kolorowe spodnie.W tym sezonie bohaterka jest pewna, pewna tego co chce robić: Śpiewać, tańczyć, być sobą.Widzimy jak z każdym odcinkiem styl Violetty staje się doroślejszy, elegancki.Jednak gdy bohaterka jest smutna nie stroi się, ubiera na siebie spodnie lub mniej szykowne kreacje.Mamy także możliwość zobaczenia jej w  pięknych długich spódnicach z krótszym tyłem.
I wreszcie trzeci sezon.Zupełna niewiadoma.Szykujmy się na coś wspaniałego.Nowe postacie, piosenki, pary, tajemnice i stylizacje.Wszystko się może zdarzyć.Styl Violetty będzie wyglądał tak samo lecz nieco inaczej, kreacje będą stylowe i  bardziej kobiece.Będzie więcej dodatków.Każdy strój będzie odzwierciedlał nastrój bohaterki. (Z mojej perspektywy)
Stylizacja "Violetta 3"
 Sukienka: Sinsay
Cena: ok.70 zł.
Kup: KLIK 

 Marynarka: Sinsay 
Cena: ok.40 zł (przecena!Polecam, nawet jeśli nie do tej sukienki!)
Kup: KLIK 

 +dowolny pasek z większą klamrą 


No i to na tyle!Mam nadzieję że post się spodobał.CHCECIE WIĘCEJ TAKICH?PISZCIE Z KIM.
Niestety nie udało mi się na dziś zorganizować potrzebnych materiałów do mojego "kreatywnego" posta.Tak się okazało że moi rodzice usunęli wszystkie zdjęcia jakie znajdowały się na aparacie w tym też te które miały pojawić się w poście ;cc jutro postaram się nadrobić zaległości a tymczasem wam ŻYCZĘ MIŁYCH, POGODNYCH, PEŁNYCH SŁOŃCA WAKACJI!!!


Madzia D.


5 komentarzy:

 1. Zrób takie z Lu Fran Cami i Naty

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrób jeszcze więcej z Violetta :)
  KOCHAM JORGE BLANCO <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 3. za mało. Zrób taki z cami lub fran

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…