27 czerwca 2014

Fakty 3 sezon

Dzisiaj przychodzę do Was z bardziej informacyjnym postem. 

Każdy fan serialu nie może doczekać się dnia, kiedy na telewizorach pojawi się trzeci sezon "Violetty". Wszyscy snują teorię co tym razem uczyni tą telenowelę wyjątkową. Tym razem ja chciałam podzielić się z Wami informacjami, które znalazłam! 
- Violetta będzie podejrzewała Leona o zdradę, a on tak naprawdę chce zrobić jej niespodziankę. - Angie wróci z Francji ze swoim nowym chłopakiem, o którego German będzie zazdrosny. - Cami będzie miała problemy rodzinne i nie będzie mogła chodzić przez jakiś czas do studia. - Naty i Maxi będą przechodzili kryzys w związku. ( będzie chodziło o jakąś dziewczynę, więc możemy się domyślać, że chodzi o naszą Justynę) - Diego będzie chciał naprawić jego relacje z Vilu, ale tylko do stopnia przyjaźni. 

- Violetta będzie miała swoje urodziny - W studio będą jakieś problemy techniczne i wybuchnie pożar, przez to studio będzie odnowione. - German będzie spotykał się z jakąś kobietą. (Być może z matką Ludmi) Niestety Viola nie będzie zadowolona z tego powodu, ponieważ nie chce aby ojca ktoś zranił.