7 czerwca 2014

Sekret Priscili

Na początku tego tygodnia w na Twitterze Florenci Ortiz pojawiło się zdjęcie, zwykłe, najzwyklejsze zdjęcie jednak opis przykuwa uwagę... Czyżby serialowa Priscilia zdradziła nam jedną z tajemnic planu Violetty??
Do tej pory bardzo mało wiedzieliśmy o roli Florenci w Violettcie. Jednak od teraz to się zmieni. Na Twitterze ukazało się kilka interesujących zdjęć...Są na nich postacie: Violetty, Ludmiły, Federico, Angie, Hermana, Priscili i aktor który nazywa się Ezquiel jednak nie znamy bliżej jego roli w serialu. Po opublikowaniu tych zdjęć zaczęło wrzeć od plotek, więc aktorka postanowiła wyjaśnić wszystkim tajemnicę i ukazał się oto taki tweet


Tłumaczenie: Moja piękna córka!

I oto mamy wyjaśnienie jednej zagadki, jednak co to za kolacja?? Wyjaśnić to może inny wpis:Tłumaczenie: Florencia  będzie Mamą Ludmiły. Przyjedzie i będzie próbowała zdobyć Germana.

Myślę, że to jest wystarczająca odpowiedź na te zdjęcia i ujawnienie kolejnego wątku filmu. Mnie tylko zastanawia jak Violetta i Ludmiła zniosą związek swoich rodziców (jeśli taki zaistnieje, a jest bardzo duże prawdopodobieństwo że tak) i co dalej z Angie? Czy to ma coś wspólnego z tajemniczym aktorem?

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…