3 czerwca 2014

Martina na otwarciu sezonu narciarskiego!

Martina Stoessel to jedna z najgorętszych gwiazd ostatnich lat. Jest ona bardzo rozpoznawalna. Zna ją każdy: dziecko i dorosły. Jej twarz, jako główej bohaterki serialu,, Violetta" pojawia się wszędzie. Z tego powodu, dziewczyna staje się coraz bardziej lubiana oraz zostaje zapraszana na różne eventy, wydarzenia prasowe czy konferencje. Tym razem dziewczynę zaproszono na nie typową jak dla niej imprezę, mianowicie Tini mogliśmy zobaczyć na otwarciu sezonu narciarskiego!

Może się wydawać trochę dziwne to, że dziewczyna pojawiła się na otwarciu sezonu narciarskiego. Trzeba jednak zauważyć, że w Polsce panuje u nas inny klimat. Gdy my mamy gorące lato, w Argentynie( Ameryka Południowa) panuje klimat jesienno- zimowy.Las Lenas to jeden z najważniejszych i najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Argentynie. Ośrodek dysponuje szkołami narciarskimi na najwyższym poziomie.

28 maja 2014 roku, Martina Stoessel pojawiła się na corocznym otwarciu sezonu narciaskiego w Las Lenas zatytuowanego,, Modo nieve on" czyli,, Sposób na śnieg". Na spotkanie pojawiło się mnóstwo dziennikarzy i mediów. Dziewczyna udzieliła kilku wywiadów oraz pozowała do zdjęć na tle firmy. Był to drugi taki event w życiu Martiny. Pojawiła się ona również w zeszłym roku, na otwarciu sezonu :)

  


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Jak wam się podoba zimowa kreacja Tini? Chcielibście uczestniczyć w takim wydarzeniu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…