3 czerwca 2014

Martina śpiewa Beyonce


Tini Stoessel trucco

Mam dla was artykuł o Martinie, który zamieściła strona bambini.eu. Jest w nim mowa trochę o trzecim sezonie oraz o coverze, który wykonała ze swoim przyjacielem Santaigo oraz z Pancho Cia, który pięknie podgrywał na martigitarze. Wykonana piosenka to,, Halo" autorstwa Beyonce. Trzeba przyznać, że Beyonce to wyższa półka. Jest to bardzo uzdolniona wokalistka. Jej utwóry mają często ogromną skalę głosową i nie są dla każdego. Jak wyszło to Tini? Sami zobaczcie!


Tłumaczenie tekstu wykonał Leon Verdas dla bloga ViloversPolska.
 Prosimy o nie kopiowanie treści!!!


Martina Stoessel nie wydaje się , aby walczyła z czasem i aby dała znać, co nowego słychać w trzecim sezonie  Violetty , najbardziej popularnej serii Disney Channel , która zwraca się do widzów z pełnią miłości , muzyki i pasji . Aby nie pozostawić nam smutku oczekiwania na nowe odcinki ,gwiazda programu postanowiła dać fanom powitalny klip , w którym śpiewa słynną piosenkę Beyonce.

Jak wiecie , w dniu św Walentego został wyemitowany we Włoszech, końcowy odcinek Violetty 2, ale w tym samym czasie Disney ogłosił produkcję trzeciego sezonu serialu , teraz ukochanego na całym świecie .
Niektórzy aktorzy Violetta zostali po raz pierwszy zarejestrowani na obrzeżach Barcelony , a następnie zebrani z resztą obsady , z kilkoma nowymi dodatkami , w pracowniach Buenos Aires, gdzie ciężko pracowali.

Podczas gdy miliony V -Lovers nie może się doczekać, aby dowiedzieć się, co się stanie z ich autorytetami podczas odcinków trzeciego sezonu , Martina zdaje sobie sprawę, że oczekiwania fanów są już pełne niepokoju i niedoczekania. Bez ujawniania ważnych szczegółów , po prostu Tini napisał wczoraj na Twitterze : " Violetta 3 ostatnie podejścia " i to wystarczyło , aby fani mogli wreszcie poszaleć . Nie wiemy, co miała na myśli Tini w tej wiadomości , ale wiemy , że V- Lovers pewnie chcą wiedzieć więcej.

Niestety Tini nie ujawnia szczegółów o trzecim sezonie , ale stara się, żeby czekający słodcy fani czuwali, zamieszczając film na Instagramie . W klipie można usłyszeć głos Tini śpiewając piękną piosenkę Halo Beyonce ze swoim przyjacielem Santiago Talledo w towarzystwie gitary Pancho Cia . Obejrzyj wideo poniżej i powiedz nam , co myślisz!1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…