21 maja 2014

Martina na ślubie

15 maja Martina Stoessel razem ze swoją mamą, Marianą Stoessel, wybrała się na ślub bardzo ważnej dla dziewczyny osoby. Za mąż wychodziła nauczycielka Martiny, Lorena Borgese. Kobieta jest cenioną panią kompozytor, autorką tekstów i nauczycielką śpiewu. Martina bardzo dobrze dogaduje się z Loreną, można powiedzieć, że jest jak rodzina.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Lorena pracuje obecnie w teatrze muzycznym w Argentynie- Act & Art Musical Theatre. Lorena Borgese, pomimo, że komponuje utwory dla innych, ma też kilka coverów. Opublikowała je na swoim koncie, na youtube. Ja dodałam tylko jedno nagranie, jednak jeśli wam się podoba zapraszam na konto dziewczyny, które podałam w linku poniżej :)Jak widzicie na zdjęciu powyżej, Tini miała piękną lekko koronkową sukienkę. Jest to kreacja od ulubionego projektanta Tini, czyli on pana Fernandeza Benito. W rozwinięciu posta dodałam kilka zdjęć ze ślubu oraz z wesela :)
Lorena wyszła za Gabriela Segovia. kobieta odliczała do dnia ślubu :)


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Bezpośredni odnośnik do obrazka

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…