22 maja 2014

Twitcam już w niedzielę!

Twitcam to wspaniała okazła, aby zadać swojemu idolowi pytania, dowiedzieć się kilku rzeczy rozmawiając z nim na żywo. Wśród obsady, twitcamy są bardzo popularne, lecz ostatnio prawie ich nie było. Ale żeby temu zapobieć, dwójka wspaniałych osób, ogłosiła Twitcam, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Mowa tutaj o Candelarii Molfese oraz Facundo Gambande, czyli serialowej Camili i Maxim. Spotkanie z aktorami zapowiedziane jest na najbliższą niedzielę, czyli na 25 maja 2014 roku. Więcej informacji poniżej :)

Jak zapowiedziała ta dwójka, Twitcam odbędzie się w niedzielę o godzinie 15 czasu argentyńskiego, więc o godzinie 20:00 w Polsce. Idealna pora :) Nie za wcześnie i nie za późno. Oto post, który napisała Cande:

Facundo Gambande dodał taki sam:Jestem w stu procentach przekonana, że jednym z tematów, który was interesuje to: Czy owa para jest razem? Wiele na to wskazuje, jednak Cande i Facu nigdy oficjalnie nie potwierdzili jego oficjalnie. Sądząc po zdjęciach można stwierdzić, że nie są sobie obojętni.

  

Jednak co ich łączy? Tego dowiemy się w niedzielę! Link do twitcamu oczywiście wam podamy :) Jutro pojawią się pytania i zwroty, które możecie zastosować, spamując aktorów :)

Zatem, do zobaczenia w niedzielę o 20:00!!! 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

1 komentarz:

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…