21 maja 2014

Lodovica w Polsce: Koncert

Pisałyśmy ostatnio o głosowaniu, w którym mogliśmy wybrać miejsce koncertu Lodovicy Comello podczas nowej trasy koncertowej w 2015 roku. Polska cały czas znajdowała się na drugim miejscu. Mieliśmy więc wielką szansę na to, żeby pokazać, że jesteśmy gotowi na Lodovicę w Polsce. I udało się!!! Wspólnymi siłami udowodniliśmy, gdzie jest najwięcej Universes. To właśnie my pokazaliśmy Lodo, gdzie chcemy, aby odbył się jej koncert. Kilka dni temu, Lodovica Comello już oficjalnie podała wyniki tego właśnie głosowania:


Jak widzicie, Polska znajduję się na drugim miejscu. Oznacza to, że LODOVICA PRZYJEDZIE DO POLSKI zaraz po koncertach w swojej ojczyźnie, we Włoszech. Włochy nie są daleko od Polski, więc ma po drodze :D 
W głosowaniu mieliśmy do wyboru 3 polskie miasta: Warszawę, Kraków i Łódź. Najwięcej głosów zdobyła Warszawa, więc tak koncert MAMY JAK W BANKU. Czy Lodo będzie koncertować też w innych miejscach? Tego nie wiemy, lecz sam fakt, że ktoś z obsady odwiedzi nasz kraj jest niesamowity!!! Nie znamy dokładnych dat i godzin, jednak, gdy coś będzie wiadomo, NA PEWNO WAS POINFORMUJEMY!!!

PS: Pamiętajcie jednak, że głosowanie nadal trwa!!! Proście koleżanki, głosujcie z telefonów, laptopów, wszystkiego co macie!!!

Cieszycie się? Ja bardzo! 

17 komentarzy:

 1. Super post.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 2. WOW!!!!! Nic więcej nie powiem :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardziej bym chciała żeby Tini przyjechała ale też się ciesze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko chciała bym się dowiedzieć o której godzinie jaka data i dokładnie w jakim miejscu <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. glosoje na krakow

   Usuń
  2. Ja jestem za Krakowem

   Usuń
  3. Ja za Warszawą

   Usuń
 5. ja chce ze lodovica przyjechała do krakowa glosuje na krakow

  OdpowiedzUsuń
 6. glosuje na krakow

  OdpowiedzUsuń
 7. Głosuje na Warszawe

  OdpowiedzUsuń
 8. A mi tam wszystko jedno bo bym i tak niestety nie pojechała bo mam wszędzie daleko :(((.....

  OdpowiedzUsuń
 9. GŁOSUJE NA ŁÓDŹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kraków!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…