27 maja 2014

Lodovica Comello przed obiektywem( Aktualizacja- wszystkie zdjęcia)

Kariera Lodovici z każdym dniem się rozwija. Dziewczyna ma na swoim koncie duże sukcesy, jak i małe, tak samo ważne. Lodovica wydała swój debiutancki krążek pt:,, Universo", zakończyła jedną trasę koncertową i rozpoczyna kolejną, tym razem po Europie. Dziewczyna gra jedną ze znaczących ról w serialu,, Violetta". Francesca jest coraz bardziej rozchwytywana wśród mediów.
Obecnie dziewczyna pracuje nad nową sesją fotograficzną u bardzo dobrze znanej nam pani fotograf. Zdjęciami zajmuje się Dolores Gortati, która już wielokrotnie pracowała z członkami obsady. Przed obiektywem stanęła Candelaria Molfese, Clara Alonso czy sama Martina Stoessel, a nawet jej brat.
Tym razem będziemy mogli zobaczyć Lodo w nieco innej odsłonie. Elegancko, z gracją ale i z odrobiną szaleństwa. Zdjęcia, które umieściłam to zdjęcia z backstage'y, których nigdzie nie znajdziecie oraz oficjalne fotki, opublikowane przez Dolores. A oto osoby odpowiedzialne za wizerunek Lodovici Comello w tej sesji:

Make up: Maru Della Vedova
Stylizacja: Joaquin Diaz
Fryzura: Romina Romero
Zdjęcia: Dolores Gortati
Aktualizacja:

Backstage:4 komentarze:

 1. Ej a mam pytanie bo tam jest takie zdjęcie z tatuażem takim dużym to kogo to tatuaż ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post.Śliczne zdzięcia.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń
 3. ale Lodo wygląda ślicznie w falowanych włosach <3 <3 <3 *.* dawajcie o niej więcej postów proszęęę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lodovica jest super. Nie wiedziałam, że ma tatuaż.

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…