27 maja 2014

Violetta 3: Nowy teledysk, zdjęcia z planu, wypadek i czołówka.... Część pierwsza

Violetta 3 rusza pełną parą!!! Jak pisałyśmy wcześniej, premiera nowego sezonu przewidziana jest już jesienią tego roku!!! Im bliżej do premiery, tym więcej informacji dla was mam. Jak napisałam w tytule, opowiem wam o nowym teledysku, który powstaje na planie, o zdjęciach z planu oraz o nowej czołówce, która pojawi się jesienią. Są to plotki, fakty i mity oraz przypuszczenia. Dowiecie się, czego możemy się spodziewać, a co nas zaskoczy :) Zapraszam do czytania!!!

Bezpośredni odnośnik do obrazka1. Nowy teledysk, czołówka serialu czy zapowiedź telewizyjna?
Do internetu wpłynęło zdjęcie Martiny, w swoim pokoju, na łóżku. Podobny obrazek mogliśmy zobaczyć w teledysku do piosenki,, Hoy Somos Mas" oraz w zapowiedzi. Nie wiadomo do końca, czy na pewno jest to teledysk, ale z pewnością jedna z tych rzeczy. Jeśli nie teledysk to czołówka, jeśli nie czołówka to zapowiedź, jeśli nie zapowiedź to zwykła sesja zdjęciowa:)

 

2. Nowy wizerunek Jade!
Nowy wygląd Jade wiele obiecuje. Dziewczyna stała się pewniejsza i przyznam, że na niektórych zdjęciach wygląda nawer groźnie. Nowy wizerunek to nowa fryzura i kolor włosów oraz mocniejszy make-up, który bardzo podkreśla oczy. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Nie tylko Jade zmieniła fryzurę w trzecim sezonie. W tę samą stronę poszedł Diego, Leon, Francesca i Violetta. Ta czwórka również wprowadziła zmiany. W przypadku dziewczyn, ich włosy są znacznie krótsze. Jeśli chodzi o chłopaków, ich grzywki są lekko podniesione. Sami zobaczcie!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka


3. Teledysk
W tytule posta wspomniałam o nowym teledysku, który jest w trakcie nagrywania. W internecie pojawiło się zdjęcie zza kulis pierwszego klipu. Do jakiej piosenki? Nie wiadomo. Na zdjęciu ekipa jest w białych kombinezonach, umalowanych kolorową farbą z pędzlami w rękach. Zapowiada się kolorowo!!!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Bezpośredni odnośnik do obrazka

4. Wypadek
Wspomniałam o tym w tytule. Może was to zdziwi, ale wydaje mi się, że w trzecim sezonie czekają nas małe odwiedziny szpitala. Zdjęcie poniżej przedstawia Matiasa, który płacze oraz Jade z tyłu, która chyba straciła przytomność. Sytuacja wygląda dość tragicznie.... Zobaczymy, co czas pokaże...

Bezpośredni odnośnik do obrazka

5. Czołówka
Pierwszy sezon, jaki i drugi miał taką samą czołówkę. Może ze względu na to, że trzeci sezon to już ten ostatni, czas zmienić co nie co? Nie wiadomo, czy zdjęcie Ludmi to zdjęcie z nagrywania czołówki. Takie samo tło było również na kręceniu,, Si es por amor". Jak myślicie? Czołówka czy teledysk?

Moim zdaniem to teledysk Fedemili. Na zdjęciu obok, Ludmiła jest ubrana tak samo, jak na zdjęciu z Federico. Fedemila to coraz bardziej popularna para. Może szykuje się ich wspólny teledysk i piosenka? 

Jutro dodam drugą część postów: Violetta 3 :) Będą 3 albo 4 posty dotyczące newsów :) Mam nadzieję, że wam się spodobają :)

6 komentarzy:

 1. Na tym 3 zdjęciu jest violetta która śpi , a na jej kolanach jest jakiś balonik, może to oznacza jej urodziny . :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Weście proszę uważam was za jeden z najlepszych blogów,ale wolałabym móc się doczytać ;) Cytat z Violetty (nie złośliwy pamiętajcie) „Czy proszę o zbyt wiele ". Chodzi mi o kolor tła chociaż by nawet zmiana tylko tekstu . Będę wdzięczna ;) . Pozdrowionka ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma racje ustawcie nowe tlo

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post.Zgadzam sie z tymżebyście pusały innym kolorem bardzo prosze.
  Jusia

  OdpowiedzUsuń

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…