16 lipca 2016

"Non Cadiamo Mai" do kupienia w Empiku!

Lodovica Comello kilka razy wspomniała o tym, ze jesienią ma się ukazać jej trzecia płyta. Artystka z pełną głową pomysłów przygotowuje się do premiery krążka. Dwa miesiące temu w internecie pojawił się singiel "Non Cadiamo Mai" i  nikt nie spodziewał się, ze zostanie on wydany na nośniku CD! Taka niespodzianka ze strony Sony Music to nie lada gratka dla wszystkich fanów Comello. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej, zapraszam do dalszej części posta!


"Non Cadiamo Mai" to pierwszy singiel Lodoviki Comello, zapowiadający trzecią płytę artystki, która ma się pojawić jesienią. Jak dotąd nigdy nie zdarzyło się, żeby jeden singiel Lodo był wydany jako płyta. Sama piosenka podbiła internet, w dwa miesiące licznik wyświetleń przekroczył 885 tysięcy i cały czas wzrasta! W Polsce singiel trafi do sprzedaży 22 lipca, jednak na stronie empika możecie już zamawiać go przedpremierowo w specjalnej cenie 15,99 złotych.


  


DANE SZCZEGÓŁOWE:

TYTUŁ: Non Cadiamo Mai
WYKONAWCA: Lodovica Comello
DYSTRYBUTOR: Sony Music Entertainment
DATA PREMIERY: 07.22.2016
ROK NAGRANIA: 2016
NOŚNIK: Singiel CD
ILOŚĆ NOŚNIKÓW: 1
WYMIARY W OPAKOWANIU: 12 x 127 x 144Kupicie płytę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…