15 lipca 2016

KCA MEXICO i KCA COLOMBIA

Co roku odbywa się gala rozdania nagród KCA czyli Kid's Choice Awards. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach: telewizja, film, muzyka i sport. Główna gala odbywa się w USA, jednak nie które kraje jak wspomniana w tytule posta Kolumbia czy Meksyk organizują swoje rozdania nagród. Gale KCA są dobrze rozpoznawalne przez Vilovers, ponieważ co roku ktoś z obsady jest nominowany. Aktorzy mają tez już na swoim koncie kilka statuetek. W tym roku nominacje otrzymało dwoje świetnych aktorów. Jesteście ciekawi kto? Zapraszam do rozwinięcia posta!

Zaczniemy od KCA MEXICO. W tym roku nominowany jest w nim aktor, dla którego Meksyk to ojczyzna, czyli Jorge Blanco. Nominacje otrzymał w kategorii Chłopak Trendy.
Głosować możecie bezpośrednio na stronie Kid's Choice Awards lub na twitterze, dodając do tweeta hashtagi #JorgeBlancoTrendy  #KCAMexico. Jorgistas, do dzieła! Drugie głosowanie to KCA Colombia, gdzie nominacje otrzymał Ruggero Pasquarelli. Aktor ma szanse na zdobycie nagrody w kategorii NAJLEPSZY AKTOR. Sposób głosowania jest taki sam jak w przypadku Jorge, jednak oddając głos przez twittera należy użyć hashtagow: #KCAColombia i #RuggeroPasquarelli. Oto link do strony: KCA COLOMBIA. Głosujemy!


Głosujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…