5 lipca 2016

Lodovica na Światowych Dni MłodzieżyJuż od kilku dni po internecie krążyły plotki na temat rzekomego przyjazdu Włoszki do naszego kraju. Wszyscy myśleli, że przyjedzie promować swoją płytę, lecz Sony Music zaskoczył nas wszystkich. Więcej informacji w rozwinięciu posta ;)


Już w te wakacje odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Jest to spotkanie młodych katolików, ale i nie tylko. ŚDM 2016 będą celem podróży apostolskiej papieża Franciszka do Polski, który oprócz udziału w głównych wydarzeniach odwiedzi m.in. sanktuarium na Jasnej Górze i obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Pojawi się tam również Samuel Nascimento - dobrze nam znany z serialu "Violetta". Wszyscy wiemy jak bardzo pokochał Polskę i nazwał siebie "Czarnym Polakiem".


Wczoraj Sony Music napisał na swoim fanpage'u na facebooku, że Lodovica również pojawi się na tym spotkaniu. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanek i fanów Comello. Po ogłoszeniu tej informacji na twitterze pojawiły się dyskusje na ten temat. Niektórzy pisali, że fani jadą na to spotkanie tylko ze względu na Lodo. Z pewnością tak jest u części Comellistas, lecz to nie jest nic złego. W tych czasach większość nastolatków nie chodzi do kościoła. Ale nie o tym jest ten post.W każdym razie zachęcam was do udziału w tym wydarzeniu, bo to wspaniałe doświadczenie, a przy okazji możecie spędzić ten czas wraz ze swoją idolką. W komentarzach piszcie co tym sądzicie.

Wybieracie się na Światowe Dni Młodzieży?  Co sądzicie o tym wszystkim?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…