3 lipca 2016

Lodo na premierze Non Cadiamo Mai w Polsce?!


Po dość długiej przerwie Lodovica wraca z kolejną piosenką i albumem! Niedawno minął rok od jej koncertu w Warszawie, który wspominamy bardzo dobrze. Ale nie o tym będzie ten post.  Więcej w rozwinięciu ;)

Otóż, niedawno swoją premierę miał teledysk Lodo do jej najnowszej piosenki "Non Cadiamo Mai", która również stała się hitem, tal jak jej poprzednie albumy. Jakiś czas potem singiel wydano na płycie, jest to zajawka tego co usłyszymy już tej jesieni. Krążek został wydany we Włoszech, lecz i my doczekaliśmy się swojej premiery.


Lodovica Comello jest jedną z największych gwiazd młodzieżowych, sławę przyniosła jej rola w serialu “Violetta”. Ma na koncie dwa albumy studyjne, a teraz powraca z singlem „Non cadiamo mai”. Zapowiada on trzecią płytę, która ma ukazać się jesienią. Specjalnie dla polskich fanów Lodoviki, utwór, dostępny już w serwisach cyfrowych, teraz ukazuje się także na nośniku CD.

Taką informacje zamieszczono na stronie empika. Płytę będzie można kupić już 22 lipca, w cenie 17,99 zł. A tym czasem możecie ją zamiać tutaj w niższej cenie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony wydaje mi się, że to trochę głupota wydawać jedną piosenkę na płycie, ale jest to na pewno wielką gratką dla wiernych fanów Comello.


Zostaje nam jeszcze jedna kwestia do omówienie. Pojawiły się plotki na temat rzekomego przyjazdu Włoszki na premierę w Polsce. Nie jest to potwierdzona informacja, lecz możemy się spodziewać wszystkiego. W jednym z wywiadów Lodovica oświadczyła, iż gdy tylko nadarzy się okazja, z chęcią odwiedzi nas ponownie. Jedna z fanek zapytała o to Sony Music, nie spodziewała się takiej odpowiedzi.


Po przeczytaniu tego zapewne w głowie każdej lub każdego Comellista zapaliła się lampka nadziei.
Zapewne Sony szykuje dla nas jakąś niespodziankę na wakacje, lecz jak mówiłam, to tylko przypuszczenia. Na razie nie mam zamiaru kupować płyty, ponieważ nie jestem, aż tak wielką fanką, lecz lubię Lodo jako osobę, jak i jej muzykę. Ale myślę, że dla zagorzałych fanów Comello będzie to idealny gadżet do kolekcji.

Macie zamiar kupić płytę? Chcielibyście, aby Lodo przyjechała do Polski?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasza redakcja liczy, że podobał wam się post zamieszczony powyżej. Pamiętajcie, w komentarzach możecie przesyłać nam opinie, pytania do naszej redakcji i nowe sugestie na kolejny post. To wszystko robimy dla was, dla kochanych Vilovers…